Ranní představení rezervy Dorostenců

V sobotu ráno, v počasí, že by psa ven nevyhnal, vyrazili všichni Dorostenci B, kteří si dokázali domluvit odvoz, vstříc novým dobrodružstvím v Mladé Boleslavi.

Jako první je čekala předposlední Slavia. Utkání začalo ospale a do vedení se dostal soupeř, když dokázal naší obranou projet jako nůž máslem a zavěsil. To bylo ze strany červenobílých vše a my jsme se po polovině první třetiny probudili a roztočili kolotoč. A byla to taková jízda, že si z toho někteří hráči a hráčky soupeře až sedali na zadek. Světelná tabule se zastavila na skóre 7:1 pro naše barvy.

Ve druhém zápase se proti nám postavila rezerva Draků z Říčan. Utkání začalo ještě ospaleji, než to první a opět to byl soupeř, který se radoval první. A to hned dvakrát po sobě. Naše probouzení ze zimního spánku trvalo až do poloviny zápasu. Nejprobuzenější byl Mára Bauer, který byl i hladový a dvakrát se mu podařilo protlačit kulatý nesmysl do brány. Díky ospalému vstupu do zápasu a matnému pohybu na hřišti jsme na Draky nestačili poměrem 2:3.

Děkujeme rodičům a fanouškům za podporu.

Panthers Praha B – FbC Slavia Praha 7:1
Panthers Praha B – Draci Říčany B 2:3

Autor: Lávičkos