Nepovedený turnaj Mladších žákyň

Na další turnaj vyjely Mladší žákyně do Vinohrad, kde z důvodu odhlášení jednoho z týmů odehrály nezvykle čtyři zápasy.

Jako první nás čekal Chodov, který nás bohužel hodně přehrával a pro nás bylo těžké se dostat do zakončení, navíc když už jsme se k němu dostali, tak jsme většinou pálili jen slepými. Navíc jsme moc nepomohli zastupující brankářce, což v tomto zápase byla Verča a Chodov si tak s chutí zastřílel.

Druhým soupeřem na turnaji nám bylo Tigers. Ačkoli jsme se mírně zlepšili, tak to pořád nebylo ono. Dělalo nám problém se dostat přes soupeřovu obranu a sami jsme několikrát při obranné činnosti zaspali, z čehož neměla radost především druhá dnešní golamnka Týna. Ačkoli jsme tedy sehráli lepší partii než ráno, tak to nestačilo.

Třetím sokem se nám stalo domácí SKV. Před zápasem jsme promíchali lajny a to mělo pozitivní efekt. Najednou jsme se dostávali do zakončení více než často, naneštěstí se ale na šance nehraje a když už se do nich dostaneme, tak je potřeba, abychom je proměnili, což byl pro nás téměř neřešitelný problém. Navíc jsme se opět nevyvarovali chybiček v bránění a ačkoli Kiki v bráně dělala co mohla, tak prohru odvrátit nedokázala.

V posledním matchi dne jsme se střetli s Black Angels. Zápas byl podobný tomu předchozímu, s tím rozdílem, že soupeř byl směrem dopředu nebezpečnější než SKV. I my si v tomto zápase vypracovali obrovské množství šancí, ale na rozdíl od soupeře jsme skórovali jen jednou, což se ukázalo jako nedostatečný počet.

Děkujeme všem zastupujícím brankářkám ( Verče, Týně, Kiki a Naty) za to, jak se se svou rolí popasovaly. Především v posledních dvou zápasech holky byly schopny předvést zajímavé průniky, které bohužel nedokázaly dovést do zdárného konce. Snad si tedy na příště lépe seřídíme mířidla a nasázíme větší počet gólů. Děkujeme rodičům i dalším fanouškům za podporu a budeme se na vás těšit příště.

Rudná Panthers Praha – Florbal Chodov :-(
Rudná Panthers Praha – Tigers Jižní Město :-(
Rudná Panthers Praha – TJ SKV :-(
Rudná Panthers Praha – Black Angels :-(

Autor: Dan Ježil