Ženy C vezou z Mělníka plný počet bodů

Destinací druhé ženské rezervy pro další boje se stal Mělník, kde nás vyzval domácí výběr Floor Maniacs a ve druhém zápase FC Bučis Team.

První zápas proti Floor Maniacs Mělník začal velmi nadějně. Sešly jsme se v hojném počtu a také nám přišla na pomoc děvčata z Žen B – Raky a Natka. Jelikož jsme byly šikovnější a snažily jsme se hrát naší hru, tak jsme měly většinu zápasu navrch. Není tak divu, že jsme si první gól připsaly právě my – z hokejky Marti.

Mělník se nás i po obdržené brance nezalekl. Minuty první třetiny ubíhaly a skóre jsme zvládly navýšit na 5:0 (góly vstřelila Nikoleta, Raky, Verča Bejšovcová a Kačka). Ve druhé třetině se soupeřky snažily snížit náš gólový náskok, my ale díky gólu Veve navýšily skóre už na 6:0. Ve třetí třetině se podařilo Raky překonat domácí gólmanku a přidala už sedmý panteří zásah, pár minut poté ale jedna z domácích hráček bohužel překonala Ivču v bráně.

Dvě minuty před koncem jsme si ještě vzaly time-out s cílem zkusit si hru bez brankáře, což holky zvládly výborně a díky gólu Monči jsme nakonec odcházely ze zápasu s vítězstvím 8:1 v kapse.


Soupeř druhého zápasu, FC Bučis Team, pro nás byl těžším soupeřem a už ve třetí minutě zvládl překonat naší skvěle chytající Ivču. Obdržený gól nás nepoložil a dál jsme bojovaly. Na inkasovaný gól jsme odpověděly a skóre tak po první třetině zůstalo srovnané. Na začátku druhé třetiny bylo nařízeno trestné střílení za faul na Raky. Raky šla na nájezd pomalými krůčky a bezpečně ho proměnila. Za 3 minuty se navíc podařilo protihráčovu gólmanku překonat Živě. 

Začátek třetí třetiny byl v režii Bučisu, který po pár chvílích dokázal překonat naší brankářku a snížit tak náš gólový náskok. Jenže netrvalo to dlouho a opět se radovaly Panterky, tentokrát zásluhou Natky, navíc při naší přesilovce dokázala zaznamenat další zásah Raky. Poslední trefu přidala čtyři minuty před koncem Natka a konečný výsledek tak byl 6:2 pro naše barvy.

Z Mělníka si tak odvážíme 6 bodů a tímto děkuji všem holkám za dobře odehrané zápasy. A také velké díky patří Nikoletě za upečení dortu.

Panthers Praha C – Floor Maniacs Mělník 8:1 (5:0, 1:0, 2:1) online
Panthers Praha C – Bučis Team 6:2
(1:1, 2:0, 3:1) online

Autor: Ivča Kiliánová