Prázdninová nadílka Elévů C

Na další turnaj se druhá rezerva elévů vydala stejně jako ta první až do Kladna, kde na ně čekaly zápasy proti domácím Kanonýrům a Spartě.

Do prvního zápasu jsme vstoupili v počtu 4+1, jelikož se Roman bohužel zdržel a dorazil až v polovině zápasu a tudíž už do zápasu nemohl zasáhnout. Ačkoli soupeř disponoval daleko větším počtem než my, tak florbalová kvalita byla na naší straně a dokázali jsme skórovat po hezkých akcích. Bohužel ke konci zápasu kluci trošku znervózněli a nejen, že přestali střílet branky, ale také začali kupit chyby v obraně. I z toho jsme se ale oklepali a mohli jsme tedy slavit výhru.

Do druhého klání jsme vystřídali brankáře, když se do klece místo Tomína postavil Jonáš. Tentokrát tedy v počtu 5+1 a opět proti přesile Sparty a opět jsme to byli my, kdo předváděl pohledné akce a byl na hřišti lepší. Několikrát se nám podařilo soupeře přehrát hezkými akcemi, ať už samostatnými, nebo za pomoci kombinace. V jednu chvíli bylo skóre dokonce 9:2 v náš prospěch. Ovšem v tu chvíli klukům opět zvlhl střelný prach a začali se zbytečně bát o výsledek a soupeř se do nás zakousl a začal snižovat. I toto jsme nakonec přežili a před prázdninami jsme zaznamenali i druhé vítězství.

Kluci na turnaji předvedli, že florbal hrát umí, doufejme tedy, že si tuto formu přenesou i do dalších turnajů. Děkujeme hráčům za účast a rodičům za podporu.

Panthers Praha – Kanonýři Kladno :-)
Panthers Praha – Sparta Praha :-)

Autor: Dan Ježil