Kdo se vrací, nevěří gólmanovi!

Na další turnaj našich mladých nadějí z Elévů B dolehla stejná marodka, jako na ostatní družstva z klubu. Asi největší ztrátou byla naše gólmanská jednička, která ulehla s teplotou pouhý večer před turnajem (tedy na sv. Valentýna, někomu se prostě zapalují lýtka už od útlého věku).

Kluci se museli v brance prostřídat, první zápas tedy chránil naší svatyni Adam. Od začátku bylo znát, že ačkoliv jsme na hokejce lepší, fyzicky to zvládat nebudeme. Našim klukům to do útoku běhalo náramně, dozadu však nikoliv, z častých brejků jsme tedy mnohokrát inkasovali. Početná Unhošť nás prostě uběhala.

Jako další soupeř na nás čekala Sparta, která byla snad ještě početnější. Nicméně byla i technicky vyspělejší, takže rozkaz zněl jasně: „Budeme se rychle vracet, budeme si hlídat své hráče a budeme hrát jednoduše do útoku“. Z výsledku 10:19 si můžete jednoduše domyslet, které dva úkoly ze tří se úplně splnit nepovedlo.

Se stejnými pokyny jsme vyrazili bojovat i do zápasu třetího, kde jsme narazili na Bohemku. V tomto zápase se nám však dařilo plnit všechny tři úkoly a na časomíře se pomalu, ale jistě, navyšoval náš náskok. To platilo celý první poločas, druhý už tak gólový nebyl. Přesto se nám opět podařilo vstřelit více jak deset gólů.

Konečné 5. místo však neznamená neúspěch. V takhle nízkém počtu, navíc bez gólmana, jsme dosáhli skoro maxima. Ukázali jsme, že gólů umíme nasypat požehnaně, příště trošku zabereme do obrany a určitě to půjde ještě lépe! Děkujeme rodičům za podporu, za sladkou odměnu. Užijte si jarní prázdniny a brzy na viděnou!

Panthers Praha B – FBC Unhošť :-(
Panthers Praha B – Sparta Praha :-(

Panthers Praha B – FbŠ Bohemians :-) (o 5. místo)

Autor: Petr Vobecký