Výlet do Nového Strašecí aneb celkem 200 kilometrů

Elévky čekal turnaj v Novém Strašecí a vlivem chřipek a omluv se nás sešlo velice málo.

První zápas se nám příliš nevydařil. Soupeř udával tempo hry a navyšoval skóre. Naše akce končily na skvěle chytající brankářce. I přes to se nám povedlo vstřelit 2 čestné góly, které neodvrátily naši prohru.

Druhý zápas proti domácímu celku Nové Strašecí byl daleko lepší z naší strany. Do branky se usadila nebojácná Anička, která nás držela skvělými zákroky. Eliška protrhla střeleckou smůlu a poslala nás do vedení 2:0, které nám vydrželo pouze první část. Ve druhé jsme šance měli, ale gól ne a ne padnout. Byla na nás vidět únava, která se projevila ke konci, když soupeř dokázal srovnat a navíc ještě navýšit o dvě rozdílové branky. Soupeřův trenér i tak chválil naše nasazení i v tak malém počtu.

Na závěr nám vyšel soupeř Tigers. Do brankoviště se usadila Šimi, která držela naše naděje. V tomto posledním zápase byla viditelná únava, ovšem bojovalo se  až do samotného konce a boj to byl vydařený. Povedlo se nám strhnout vedení na naši stranu, ovšem soupeř srovnal. A začalo se znovu, více štěstí bylo přiděleno nám, když se podařilo odskočit o dvě branky a zarputilou bojovností si dojít pro tolik cenné vítězství v tak malém počtu.

Děkuji Všem hráčkám za předvedenou bojovnost a nasazení v celém turnaji.

Rudná Panthers Praha – Tatran Střešovice :-(
Rudná Panthers Praha – Nové Strašecí :-(
Rudná Panthers Praha – Tigers JM :-) (o 5. místo)

Autor: Toli