Junioři vyhráli v Čakovicích

Středeční podvečer se v hale v Čakovicích nesl ve znamení dalšího vzájemného souboje mezi Panthers a Prague Tigers. V letošní sezoně hovořil poměr vzájemných zápasů zatím jednoznačně v náš prospěch, kdy jsme předcházející zápasy vyhráli, na druhou stranu až na ten poslední to vždy bylo až po náročné otočce. Základní část se blíží ke konci a s ohledem na souboj s druhým Kladnem tak bylo potřeba vybojovat maximální počet bodů.

Začátek utkání vyšel výrazně více soupeři, kdy nás začal hned od prvního buly aktivně napadat po celé ploše, což v kombinaci s neštěstím na našich čepelích a klouzajícím povrchem znamenalo první pohledný gól v naší síti. Je pravda, že jsme si koledovali delší dobu, a tak to bylo logické vyústění úvodního tlaku. Naštěstí kluci nedopustili žádné velké drama, a tak po ne příliš povedeném začátku jsme již utkání kontrolovali po celou zbývající dobu. Do konce třetiny jsme si vytvořili náskok 4 branek, který jsme i přes mírné a postupné ukrajování ze strany soupeře postupně navýšili na konečných 14:7. Bodově se blýsknul Waldy (3+3), Maňas (3+0), Optimus Prajb (3+0) a tradičně Kája (0+3). Nejhezčí branku si pravděpodobně připsal Jára, který vymetl neuvěřitelné víko branky.

Do konce základní části zbývají poslední dva zápasy, přičemž pokud se potvrdí papírové předpoklady, v posledním utkání základní části si to rozdáme s Kladnem o celkové prvenství.

Panthers Praha vs. Prague Tigers 14:7 (online)