Juniorky nestačily na Plzeň

K dalším ligovým bojům se Juniorky vypravily do Plzně, kde vyzvaly tamní Slavii. Na lavičce se potkalo duo Dan a Daniel, neboť se zbytek trenérského štábu vypravil změřit síly do Hodonína, kam vyvezly svůj extraligový duel brněnské Židenice.

Stejně jako v prvním letošním vzájemném zápase s Plzní jsme chtěli být zodpovědní do obrany a maximálně produktivní směrem dopředu. V první třetině jsme sice většinu akcí soupeře dokázali zneškodnit, v útoku jsme však byli naprosto bezzubí a při nástupu první přestávky jsme tak prohrávali o dvě branky, přičemž do vedení se soupeř dostal v naší početní výhodě.

Vstup do druhé třetiny byl z naší strany hrozivý, neboť jsme během necelé minuty dvakrát inkasovali. Na to zareagovala Trenky a nám se zase zvedla chuť hrát, bohužel jsme k brankovým příležitostem začali přidávat propady v obraně a Plzeň toho dokázala využívat.

Před třetí periodou jsme prohrávali o 5 branek, chtěli jsme ale se zápasem ještě něco udělat. Bohužel nám s docházejícím časem začaly docházet i síly a to jak fyzické, tak především ty psychické. Museli jsme tak protrpět vysokou porážku 3:14.

Slavia Plzeň – Panthers Praha 14:3 (2:0, 5:2, 7:1) online

Autor: Dan Ježil