Mladší A na výletě v Kladně

Mladší žáci A zavítali do haly hned vedle kladenského hokejového svatostánku, kde postupně vyzvali Tatran, Prague Tigers a v zápase o první místo Black Angels.

Hned v prvním utkání, ve kterém jsme narazili na Tatran, si Séba svým jistým výkonem dokázal připsat nulu a kluci z elévů, kteří tým starších spoluhráčů doplnili si připsali několik gólů a asistencí. Po většinu zápasu se ale hrálo hlavně na polovině soupeře a kluci předvedli jistý a soustředěný výkon.

V druhém utkání jsme i přes mírné pobláznění v některých fázích zápasu dokázali postupně otočit nepříznivý stav 0:2, kdy soupeř jednou nachytal Sébu na bližší tyči a podruhé si obrana nepočínala dostatečně důrazně ve vlastním brankovišti. Nakonec jsme mohli po výhře 7:3 slavit vítězství a těšit se na finále s Black Angels.

Finále s Black Angeles začalo dobře po naše barvy. I přesto, že nás soupeř převyšoval někdy i o dvě hlavy a měl dvakrát tak delší nohy, jsme skóre zápasu otevřeli my. V druhé polovině nás ale začaly opouštět síly a s tím byla spojena i čím dal tím větší kadence nadávek na všechno a všechny kolem. Soupeř našeho zaváhání využil a po té, co dokázal srovnat, se kluci složili a nastal totální rozklad. Druhý gól pro nás byl tím pověstným posledním hřebíčkem do rakve a my jeli zpátky do Prahy druzí.

Panthers Praha – Tatran Střešovice  :-)
Panthers Praha – Prague Tigers  :-)
Panthers Praha – Black Angeles  :-(

Autor: Marek Máčala