Junioři v neděli připsali výhru nad Milevskem

Juniorský výběr v posledním kole prohrál zápas se Startem, což přineslo určitou rotaci a změnu nominace na nedělní utkání proti Milevsku. Užší výběr měl za cíl zejména zvýšit motivaci a konkurenci mezi klukama a tím pádem i přímo ovlivnit nasazení a kvalitu výkonu.

Milevsko se znovu vyznačovalo velmi poctivým defenzivním blokem, který nebylo jednoduché přehrát, zvláště když soupeř přidal velmi vysoké procento úspěšných bloků. Dopředu hrozili pomocí brejků, které poměrně nemilosrdně trestali. Po celý zápas jsme měli výrazně vyšší držení balónků, ale produkovali jsme především okresní tlak bez reálného ohrožení branky. Celému zápasu navíc neprospělo nemastné tempo, které bylo vidět na obou stranách. Z převahy jsme postupně vypracovali branky a postupně si budovali vedení. Je pravdou, že ještě v polovině zápasu byl stav velmi těsný, kdy se soupeř dokázal dostat na dostřel jediné branky. V poslední části jsme si ale uz výsledek a jistotu 3 bodů pohlídali.

Určitě můžeme hledat pozitiva v získaných bodech a držení míčku, na druhou stranu se nám příliš nedařilo aktivně zapojit hráče bez míčků, celkově byla útočná fáze spíše statická a ani úspěšnost zakončení nebyla úplně ono.  Děkujeme soupeři a fanouškům, kteří dorazili.

Panthers Praha vs. FBC Došwich Milevsko 10:5 (online)