Plzeňské trápení Starších žákyň

Na další turnaj vyrazily Starší žákyně až do daleké Plzně, kde navíc začínaly už v brzkých ranních hodinách.

Prvním sokem nám bylo SKV. Celý zápas jsme si nedokázali vytvořit pořádnou šanci a naopak jsme kupili chyby v obranně. Výsledek tak nemohl být jiný a my na vítězství nemohli ani pomýšlet. 

Ve druhém utkání nás čekala domácí Plzeň a duel to byl ne nepodobný tomu prvnímu. Ačkoliv už jsme občas byli schopní vystřelit na bránu, tak všechny naše pokusy sloužily spíše k probuzení soupeřovy gólmanky, která se jinak ve většině zápasu musela docela nudit.

Před posledním špílem dne jsme se ještě vydali na procházku poznávat krásy Plzně a trochu si pročistit hlavu. Snad i to znamenalo mírné zlepšení naší hry a v závěrečném klání s Tigers už jsme se občas dostali až k nebezpečnému zakončení. I tak ale náš výkon nebyl dostatečně dobrý a vzešla z toho třetí porážka v jednom dni.

Největším strašákem je pro nás určitě pouze jeden vstřelený gól ve třech zápasech. Do příště se musíme zaměřit na to, abychom byli pro soupeře nebezpečnější. Děkujeme rodičům za podporu a příště jim snad předvedeme lepší výkony.

Rudná Panthers Praha – TJ SKV 0:4
Rudná Panthers Praha – Slavia Plzeň 0:5
Rudná Panthers Praha – Prague Tigers 1:4
(o 5. místo)

Autor: Dan Ježil