Ženy C bodovaly i přes nízký počet

Druhou ženskou rezervu čekaly boje v nedaleké Chýni, kde na prvním novoročním turnaji vyzvaly Kobylisy a Kolín.

První zápas proti Viking TJ Kobylisy nám nezačal nejlépe. Sešly jsme se v nízkém počtu, a tak nám problém nedělal jen soupeř, ale také naše výdrž. Jelikož byly soupeřky šikovnější, měly většinu zápasu nad námi navrch a již zmiňovaný počet tomu také úplně nepomáhal. Není tak divu, že si i první gól připsaly právě Kobylisy.

Ubíhaly dlouhé a vyčerpávající minuty zápasu, soupeřkám se postupně několikrát podařilo skóre navýšit, avšak my jsme se nevzdaly a i nám s etak ještě v první periodě nakonec poštěstilo překonat jejich brankářku. Bohužel pro nás se nám tento skutek nakonec nepovedlo zopakovat ani v jedné ze dvou následujících třetin. A to i přes opravdu velkou snahu – soupeřky musely občas použít snad i černou magii, aby naše snažení skončilo neúspěšně, protože šance tam byly. Několikrát jsme měly položenou soupeřovu gólmanku na lopatkách, ale přesto jsme se nemohly radovat, neboť ani tak jsme se gólu nedočkaly.

Nakonec jsme ze zápasu odcházely poražené, přesto však se vztyčenou hlavou, protože jsme na hřišti i v malém počtu předvedly úžasný výkon a proto nás tak tolik netrápí ani konečný stav skóre 1:9.

Druhý zápas proti Kolínu byl pro nás jednodušší, Kolín se sešel v podobném počtu jako my, a tak byly síly vyrovnané. První skóroval Kolín a to hned po odpískání buly začínající druhou třetinu. Pak se soupeřkám podařilo vstřelit ještě jeden gól a zaostávaly jsme tak už dvojnásob. Na náš první gól si fanoušci museli počkat, než se Monice podařilo srovnat si mířidla a za úžasné kombinace s Nikoletou napálila balón, div že neprotrhla sítě.

Za dvě minuty už jsme se radovaly i z druhého gólu, Bohužel Kolín měl i trochu kliku, a tak se mu ještě před koncem druhé třetiny povedlo ještě jednou skórovat. Třetí třetina byla dost náročná pro oba týmy, ale nám se nakonec podařilo předvést naše umění a skóre zápasu otočit, a tak jsme se třemi body jely podpořit naše spoluhráčky druhou ženskou rezervu. Konečný stav zápasu 6:4.

Panthers Praha C – TJ Kobylisy 1:9 | online
Panthers Praha C – Pitbulls Kolín 6:4
| online

Autor: Tomáš Drašnar