Další turnaj, lepší tým

Další turnaj naší přípravky nás zavedl do promrzlého Barrandova, kde jsme hráli hned první zápas.

První úkol byl tedy jasný, probrat se a pořádně se zahřát, což jsme zvládli výborně, protože na soupeře jsme vlétli jako uragán. Soupeřovi hráči byli o dost menší (celkem výjimka, většinou to bývá obráceně), což nám mnoho věcí v zápase usnadnilo. Kluci chtěli hrát a lítali za balonem jako zběsilí. K tomu přidali několik moc hezkých akcí, které už nesly všechny znaky kombinace. Soupeře jsme zkrátka jednoznačně přehráli.

To v druhém zápase se nám postavil vyrovnaný protivník, který nás donutil hrát na hraně svých možností. Hrálo se tak na obou stranách a nikdo nedostal nic zadarmo. Nakonec asi rozhodlo trochu štěstí, když některé branky soupeře se daly označit za náhodné a naopak naše skončily na tyčkách. Ze zápasu jsme tedy odešli poražení, ale nikoliv smutní. Hráli jsme dobře a dobrý pocit jsme si zasloužili.

Poslední zápas jsme opět výborně začali, ale pak nám trochu polevila pozornost a nechali jsme soupeře hrát víc než bychom měli. I tak jsme ale zápas vyhráli. Soupeř nás už tolik neprověřil a výhra tedy měla o něco méně sladší příchuť.

Opravdu pozitivní na turnaji byl fakt, že na klucích je vidět pokrok, který za polovinu sezóny udělali. Už celkem vědí, co a kdy mají na hřišti dělat a nejsou již zmateným shlukem hokejek a těl, jak tomu bylo na začátku sezóny. Přirozeně je tam mnoho věcí, které je potřeba zlepšit, ale dnes kluci předvedli dobré výkony a zaslouží především pochválit.

Panthers Praha – Black Angels :-)
Panthers Praha – FbŠ Bohemians :-(
Panthers Praha – Lokomotiva Rakovník :-) 
(o 3. místo)

Autor: Gigi