Opožděná juniorská nadílka

Ježíšek sice naděloval už v prosinci, ale Junioři si zjevně řekli, že rozdávat radost je hezké a že v tom budou pokračovat i v lednu. Do Rudné přijeli k prvnímu soutěžnímu zápasu roku 2020 Prague Tigers, přičemž všichni hráči i fanoušci měli v hlavách první dva vzájemné souboje, kdy jsme půl zápasu zkoušeli Csaplárovu past, abychom si ve druhé polovině úspěšně vyzkoušeli zápas otočit.

Kluci se ale z minulosti zjevně poučili a tentokráte k zápasu přistoupili zodpovědně. Už od prvních minut jsme měli výrazně větší držení míčku a první tři střídání přinesly hned tři brejkové situace na branku soupeře. Vyšla tedy až ta poslední, kdy se prosadil Příb, ale tím se otevřel pytel s nadílkou a pořadatelé na časomíře v pravidelných intervalech přidávali vstřelené branky na světelnou tabuli. Z oficiálně napočítaných 34 střel jsme dokázali vytěžit hned 19 branek. S veškerým respektem k soupeři asi můžeme říct, že na hřišti byla dominance zcela jednoznačně vidět a ve všech herních činnostech jsme byli kvalitou výrazně lepší. Kluci udrželi koncentraci prakticky po celý zápas, a i proto jsme si na konci mohli vyzkoušet různé nestandardní situace. Věříme, že i přes jednostrannost zápasu si dorazivší fanoušci zápas užili a za celý tým se budeme snažit, abychom podobné výkony a výsledky předváděli po celý rok.

Na závěr ještě jedna gratulace čerstvě plnoletým Jirkovi Hadamovskému a Honzovi Waldhauserovi, ať se vám kluci daří všechno, na co sáhnete, a to jak na palubovce, tak mimo ni.

Panthers Praha vs. Prague Tigers 19:2 (online)