Ženy odehrály vyrovnané utkání s Chodovem

V posledním utkání roku 2019 ženy odehrály v podstatě vyrovnané utkání s Chodovem. Bohužel si nakonec pod stromeček výhru neodnesly, ale stydět se rozhodně nemusí.

První gól, který poslal naše princezny do vedení, vstřelila obránkyně Nela Havlíková po nádherné přihrávce od Dominiky Tůmové. Dvoubrankové vedení zajistila Kristýna Lochmanová, nahrála jí její “kamarádka” Anežka Slaná.

Chodov odpověděl až v 17. minutě, kdy se trefila staronová tvář v dresu Chodova, Gabriela Žůrková. Po špatném střídaní musela Týna Lochmanová faulovat a byla vyloučena za sekání. Martina Řepková alias “střela z výběhu” se prosadila a bylo vyrovnáno. Na konci první třetiny bohužel naše ženy prohrávaly o dvě branky.

Druhá třetina začala příznivě pro naše ženy a utkání se vyrovnalo. Nejdříve se trefila Nikola Staňková, pak výborným náhozem vyrovnala Tereza Syslová (trefila totiž Nelu Jirákovou) a za stavu 5:5 skončila druhá třetina.

Do třetí třetiny bohužel Panters nenastoupily vůbec dobře, Chodov si připsal čtyři slepené branky a dostal se do luxusního vedení 9:4. Ani velké snažení Nely Havlíkové, při kterém byla vyloučena za nesportovní chování nepomohlo k zisku tří bodů a zápas skončil 10:5. Prohru zavinil i výpadek fyzické kondice našich hráček a neschopnost vyrovnat se dvou lajnám Chodova.

Za celý ženský tým Vám všem přejeme krásné vánoční svátky a hodně štěstí do nového roku.

Florbal Chodov – Panthers Praha 10:5 (4:2, 1:3, 5:0) online

Autor: Nela Havlíková