Nejmenší princezny se loučily s rokem 2019

Naše nejmenší princezny odehrály poslední turnaj v tomto roce, tentokrát v Michli.

V prvním utkání nás čekal domácí Olymp. Ačkoliv šel soupeř brzy do vedení, tak jsme na hřišti dominovali a holky postupně svého soupeře smazaly ze hřiště takovým způsobem, že to chvilkami vypadalo, jakoby tam vůbec nebyl.

Druhým sokem se nám stal celek Mladé Boleslavi, který stejně jako Olymp dokázal skórovat jako první. Ale holky i tentokrát ukázaly, že florbal hrát umí a postupně vyzmizíkovaly i druhý tým, který se nám postavil do cesty a to ještě lepším výkonem, než v prvním zápase.

V posledním zápase roku na nás čekala Bohemka. Opět jsme to byli my, kdo první inkasoval, bohužel to bylo vše, co bylo společného s předchozími zápasy. Dobrá obrana, která nás zdobila v minulých zápasech, najednou neexistovala, a tak jsme si po čtyřech minutách museli vzít time-out. Hra se lehce zvedla a začala být více vyrovnaná. Další zlepšení přišlo ve druhé části, kdy jsme konečně začali bránit, ovšem naše produktivita v tomto zápase nebyla valná a Bohemka si tak vedení pohlídala.

Mimo začátku zápasů jsme se s rokem 2019 rozloučili tím nejlepším možným způsobem. Děkujeme hráčkám, rodičům i ostatním fanouškům za celý uplynulý rok. Přejeme pohodové prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok, ve kterém se na vás znovu budeme těšit.

Rudná Panthers Praha – Olymp Praha :-)
Rudná Panthers Praha – FA Mladá Boleslav :-)
Rudná Panthers Praha – FbŠ Bohemians :-( (o 1. místo)

Autor: Dan Ježil