Mladší žákyně bojovaly na Jedenáctce

K dalšímu turnaji vyjely Mladší žákyně na halu Jedenáctka, kde se letos představily podruhé.

Prvním soupeřem nám bylo Black Angels a zápas pro nás začal velice dobře, když jsme se po chvíli dostali do vedení. Bohužel ačkoli soupeř nebyl lepší, tak se mu podařilo zápas otočit. Chvilku před koncem přišel náš time-out, po němž jsme za pár vteřinek srovnali. Rozhodující gól nedokázal vstřelit ani jeden z týmů, a tak jsme se rozešli smírně.

Ve druhém zápase jsme se potkali s týmem Texasu. Zápas byl opět velice vyrovnaný, ale my bohužel spoustu šanci zahodili a naopak jsme Texas někdy až zbytečně pouštěli do šancí. Ačkoli těsně, tak zaslouženě jsme v tomto zápase padli.

V souboji o třetí místo nás čekal Chodov. Holky v něm plnily většinu věcí co jsme si předtím řekli. Především do obrany předvedly skvělý výkon, když Julče v bráně hojně pomáhaly. Navíc jsme předvedli parádní produktivitu, výsledkem tedy bylo, že na třetí pokus jsme brali výhru.

Výkony šly s postupem turnaje na horu, což je super. Nicméně i přes povedené představení v posledním zápase je stále hodně co zlepšovat. Moc děkujeme Julče v bráně, která si při prvním zápase poranila prst, nicméně turnaj dále skvěle odchytala. Jak se bohužel později ukázalo, tak prst byl zlomený a my ji přejeme brzké uzdravení. Děkujeme holkám za dobrou reprezentaci klubu a rodičům i dalším fanouškům za podporu.

Rudná Panthers Praha – Black Angels :-|
Rudná Panthers Praha – Texas Longhorns :-(
Rudná Panthers Praha – Florbal Chodov :-)

Autor: Dan Ježil