Elévové A opět druzí

Naposled před Vánoci se naše mladé naděje ukázaly v Unhošti.

První zápas byl s Wizardy – nepříjemný soupeř, věděli jsme, že to je tým, který sice nehrozí nějakou obzvlášť dokonalou taktikou ani technikou, ale dokáže nás uběhat. Bylo znát, že jsme lepší tým, ale na góly jsme se nadřeli mnohem víc, než soupeř, který trestal naše chyby. Nakonec těsná výhra o pouhý jeden gól.

Druhý zápas proti Drakům z Říčan byl téměř totožný s tím prvním. Naši kluci určovali tempo hry, Říčany se stále dotahovaly. Tento zápas byl však bohatší na góly na obou stranách. Konec byl stejně dramatický, jako tomu bylo při zápase prvním. Říčany nás totiž dotáhly k rozdílu skóre opět o jeden gól, což jsme si naštěstí dokázali pohlídat a opět tak o ten jeden fík vyhrát.

Myslím si, že kluci do obou zápasů mohli více šlápnout a porazit oba soupeře mnohem větším gólovým rozdílem. Obzvlášť, když si na nás už brousilo zuby Kladno ve finále.

Tradiční soupeř o první místo v prvním koši. Opět jsme se setkali s Kladnem v souboji o zlato. Kluci dokázali předchozí zápasy hodit za hlavu a proti Kladnu se hecnout. Předváděli nevídané. Úplně jiný výkon, než v dřívějších utkáních. Zápas to byl vyhrocený, ani jeden ze soupeřů se nechtěl vzdát. Kladno však trestalo naše zbytečné chyby a nám tak stačili síly pouze na dotahování výsledku. Srovnat se nám je bohužel nepodařilo, prohráli jsme o dvě branky a tedy Kladno opět bere první flek.

Děkujeme rodičům za podporu, Unhošti za pěkné pořádání. Brzy se všemi (krom místního rozhodčího, kterého doufám už nikdy nepotkám :-) ) na viděnou! 

Panthers Praha – Wizards :-)
Panthers Praha – Draci Říčany :-)
Panthers Praha – Kanonýři Kladno :-( 
(o 1. místo)

Autor: Bobr