Pozdní výlet do Náchoda

První tým mužů se v sobotu vydal na dvouhodinovou cestu směr Náchod s cílem získat další tři body. Pozdní začátek utkání budil obavy, co to s hráči udělá.

Začátek utkání byl z obou stran ve slabším tempu a bez větších střeleckých příležitostí. Panterské první lajně se podařilo otevřít účet zápasu v 5. minutě, kdy se trefil dělovkou Pavel Daněk. O čtyři minuty později už to bylo o dvě branky po střele Davida Koláře. To bylo z první třetiny vše.

Prvních pět minut druhé třetiny byl nejslabším úsekem v podání Panterů. V tomto úseku měl Náchod výhodu přesilovky a následně po dvou chybách v rozehrávce vstřelil domácí tým dvě branky. Naštěstí se poté trefil opět Pavel Daněk a z přesilové hry Marco Lombino. Do konce druhé třetiny se trefili do černého ještě Kalous, Waldhauser a Daněk, který dovršil hattrick.

Začátek třetí třetiny patřil opět Náchodu, ale skórovat se jim nepovedlo. Naopak se dvakrát prosadil mladíček Karel Petrák a potvrdil, že je ve skvělé formě. Mezi 50. a 55. minutou si Panteři otevřeli střelnici. Trefil se postupně dvakrát Kalous, Kolář, Šťovíček a Waldhauser. Závěr utkání už se jen dohrával a výsledné skóre 14:2 je dalším vysokým vítězstvím mužů v této sezóně.

Autor: Marek Máčala