Bronzová pro Elévy B

Další kolo florbalových radovánek se tentokrát konalo hned vedle naší domácí haly v Rudné. Kluci se začali postupně scházet. Už jsme měli útočníky, obránce, trenéra a chyběl nám už jenom gólman Nathanael.Do prvního zápasu jsme tak vstupovali s provizorním gólmanem Tomášem Tinklem, který gólmanské řemeslo rozhodně nezahanbil a nebýt něj, skóre by bylo mnohem horší! Celý zápas byl nemastný, neslaný a prostě nijaký. Klukům se nechtělo moc běhat, přihrávat a ani se moc radovat, a tak jsme museli hned v prvním utkání kapitulovat.

Do druhého zápasu jsme se ale konečně vrhli s ohromnou chutí. I přesto, že nám chyběl často  důraz před brankou, kryl Nate všechny pokusy soupeře a občas předváděl umění Dominátora Haška. Vítězství a jdeme do boje o třetí místo.

Papírově jsme měli cestu umetenou a nic zlého se nemohlo stát. Zápas se ale změnil v přetahovanou a zejména jeden hráč soupeře nám začal dělat problémy. Nate zase skvěle začapal, kluci si v napínavém závěru poradili a měli jsme i trochu více štěstí.

Třetí místo sice není za tu „zlatou“. Kluci by si jí ale za dnešek rozhodně zasloužili! Skvěle se dokázali navzájem podporovat a plnit pokyny, které na střídačce padly, a to je hlavní. Děkuji rodičům za bezednou podporu, která nás celým turnajem provázela!

Autor: Marek Máčala