Tvrdé souboje Elévů C

Dnes přinášíme report ze skupiny netradičních. Pořád čtete o třech zápasech, tak dnes bude shrnutí jen dvou. Často se stává, že tým ranní zápas na hřišti prospí a připraví se tak o dobrý výsledek. Tentokrát první zápas prospal trenér (ale ne na lavičce, hezky v posteli) a připravil vás tak o shrnutí prvního zápasu.

Druhý zápas proti Kunraticím nevypadal dobře. Bylo vidět, že hrajeme proti šikovnějšímu soupeři, a tak není divu, že nedlouho po zahájení utkání soupeř vedl 2:0. Ale přesto jsme se nevzdali a dále jsme se snažili si něco urvat pro sebe. Nakonec zasvitla naděje, když jsme soupeře dlouhou dobu nepustili ke střele a vstřelili i první gól. Vypadalo to, že konečně víme, co máme dělat, a tak přišly myšlenky na otočení zápasu. Bohužel vyrovnávací branku jsme nevstřelili a místo toho soupeř navýšil skóre, a když jsme konečně dali druhý gól, tak už se soupeř vzpamatoval a začal nás zasypávat salvou střel, přestože jsme bránili, co nám síly stačily, tak jsme ze zápasu odcházeli s nemalým brankovým rozdílem – 3:10

Třetí zápas o sestup jsme se kousli a řekli si, že rozhodně nechceme sestoupit. A také to bylo na naší hře dost poznat, i když nás bylo o dost méně než soupeřů, přesto jsme je zvládali předběhnout v soubojích o balón a držet míček více na našich čepelích. Také střelecký výkon v tomto zápase nesmíme opomenout, stříleli jsme na soupeře jak splašení, a tak není divu, že jsme si na tomto zápasu hráči nejen zlepšili náladu, ale každý si vstřelil aspoň jeden gól a někteří i tři. Až teda na brankáře, který šanci ke vstřelení gólu nedostal. Místo toho předvedl pár velmi povedených zákroků a dokázal tým zachránit před sestupem. Konečný stav zápasu 11:3.

Trenér by se chtěl omluvit za svůj výpadek a my v redakci mu na vánoční besídce nadělíme kalendář.

Autor: Dráša