Dobré výkony a jedna výhra Mladších žákyň

Mladší žákyně vyjely k dalšímu turnaji, tentokrát do Mladé Boleslavi. Jak hrály a co dělaly mezi zápasy? Čtěte dál a dozvíte se!

V prvním utkání nás čekal výběr SKV, tedy soupeř houževnatější a lépe fyzicky vybavený, než my. Chtěli jsme si zápas užít a dát spoustu branek, ale zároveň se i naučit osobní obranu. Ta nám nicméně dělala velké problémy, prakticky každé střídání nám někdo chyběl v obraně a nikdo nechtěl vrátit – asi chceme hrát moderní, útočný florbal.  Ale vlastně proč ne, když máme v bráně skvělou Julču, která všechno pochytá? Pokud to vezmeme stručně, tak jsme soupeře vlastně jen přestříleli přesně tak, jak jsme chtěli, a díky tomu byla radost z první výhry na světě.

Po ní samozřejmě musel následovat společný výlet do místního obchodu, kde proběhl nákup různých dobrot, které nám měly dodat sílu do dalších zápasů.

Proti Tatranu nám ale moc nepomohly. Bylo pořád vidět, že až příliš věříme brankáři a naše obrana se tak oproti prvnímu duelu vůbec nezlepšila. Bohužel jsme na druhý pokus už soupeře nepřestříleli a ten díky využití snad každé naší chybičky zaslouženě vyhrál.

I do třetího zápasu proti Boleslavi jsme šli s cílem dát pár gólů a hlavně si ten zápas užít, což se nám dařilo a holky to bavilo, což je nejdůležitější. Nepřekazila to ani agresivní hra soupeře, která nám moc nevoněla, Panterky se ale nenechaly otrávit a přidávaly další branky, díky čemuž podruhé za den oslavily vítězství.

Turnaj hodnotím kladně. Každým zápasem jsme hrály lépe a postupně se zlepšovalo i vnímání hry a hlavně trenéra. Doufám, že si to holky se mnou užily tak, jako já s nimi. Jsem opravdu nadšený tím, jak se zlepšují a věřím, že to tak bude pokračovat i nadále. Děkuji rodičům za podporu.

Autor: Jenča

Panthers Praha – SKV 3:2
Panthers Praha – Tatran Střešovice 2:16
Panthers Praha – FA Mladá Boloslav 2:15