Brankářské trable Starších žákyň

K dalšímu turnaji vyjely Starší žákyně až do Nového Strašecí a trenéři museli před turnajem řešit brankářské trable, protože obě naše stálice byly nuceny se z turnaje omluvit.

Na první zápas se do brány tedy odhodlala Barča Křížová a rozhodně se za svůj výkon nemusí stydět, několikrát nás parádně podržela. Bohužel, ačkoliv jsme předváděli dobrý výkon s velkým množstvím vytvořených šancí, jsme ukázali, že naším nejoblíbenějším cílem ke střele je pupek soupeřovy brankářky. Chytla se tedy jen precizně zahraná standardka od Majdy a Kamči.

V druhém zápase se do brány jako správná kapitánka postavila Julča a také nepředvedla vůbec špatný výkon a několikrát nás podržela. Bohužel my opět ukazovali, že pokud by existovala soutěž spálených příležitostí, tak bychom ji s přehledem vyhráli. Ačkoli někdy nás od gólů dělily centimetry, tak se bohužel ujala jen jedna střela, když Anetka dorazila střelu Barči. Naopak občas jsme při bránění zaspali a Bohemka to zvládala trestat.

V posledním zápase si do branky opět klekla Barča Křížová a znovu nás zvládala držet. Konečně jsme zvládli skórovat víckrát než jen jednou, což je velké plus. Bohužel se nám ale koupily chyby v obraně a soupeřky je nemilosrdně trestaly. Tudíž nám bohužel nepomohla ani zvýšená střelecká potence.

Mockrát děkujeme Julče a Báře za to, že se odhodlaly jít do branky a ještě k tomu nám několika zákroky hodně pomohly. Zároveň je potřeba vyzdvihnout nasazení holek, které se zvyšuje s každým turnajem. Do příště zkusíme potrénovat, to co nám v zápasech chybělo, a příště snad pro soupeře budeme větším postrachem. Také děkujeme rodičům a dalším fanouškům za podporu.

Autor: Dan Ježil

Panthers Praha – SKV 1:2
Panthers Praha – FbŠ Bohemians Jesenice 1:7
Panthers Praha – Sokol Nové Strašecí 5:7