Paráda a zase jenom paráda!

Dosti nečekaně se odehrál další turnaj Elévů A v pozdních odpoledních hodinách a někteří svěřenci museli domů pořádně chvátat, aby stihli vysílání večerníčku!

Poté, co zakvílely brzdy automobilů, kluci se převlékli a Ondra Beneš si vyklepal poslední ospalek z oka, jsme se vrhli do boje proti Olympu. Očekávaná řežba se nekonala a my jsme až s přílišnou lehkostí postupně jen a jen navyšovali skóre. Nutno zmínit naprosto neuvěřitelný výkon Béni v bráně, který občas ani sám nevěděl, jak to dělá.

V druhém utkání nás čekalo Kladno. Trenér Mára už byl zasycen houskou z obchodního řetězce Tesco, dobrá nálada na střídačce ještě narostla a my jsme znovu začali naprosto dominovat! Poslední minuty utkání jsme věnovali zejména Petru Křepelkovi, který sahal po hattricku. Na ten ale nakonec nedosáhl.

Do třetího utkání o první místo jsme nastoupili proti tomu lepšímu Kladnu a nastala řežba. Kluci však i přes mírnou převahu soupeře bojovali co to jen šlo a byla radost sledovat, jak obětavě padají do střel, snaží se pálit ze všech pozic a navzájem se podporují. Tentokrát to bohužel necinklo. My jsme tak museli kapitulovat a odjet domu s nepříznivým výsledkem 3:5.

Na kluky jsem byl o víkendu doopravdy hrdý. To, jak se dokázali popasovat s lehkými ale i jedním těžkým soupeřem, bylo opravdu obdivuhodné a mně nezbývá nic jiného než smeknout. Jen tak dál kluci! Poděkování patří ale samozřejmě i rodičům, kteří vytvořili fantastický kotel!

Autor: Marek Máčala