Juniorské Déjà vu

Junioři v neděli po krátké pauze znovu vyzvali Prague Tigers, tentokráte však na domácí hale za tradiční podpory početného diváctva.

Pravidelný čtenář si jistě pamatuje středeční „Csaplárovu past„, která nakonec klapla, tentokráte jsme však doufali v klidnější průběh. Kluci ale mají dramata rádi a zajímavé obraty se pravděpodobně pravidelně servírují k snídani. Jinak si totiž nemůžeme vysvětlit vstup do nedělního zápasu, který se nedá popsat jinak než tragicky. Ačkoli jsme si stanovili jasný herní plán a po pohledné individuální akci Petráně šli do vedení, bylo to na delší dobu vše, co jsme předvedli. Následovala série kritických nepřesností, fatálních chyb v obraně a rozehrávce a po zásluze taky opakovaný trest ze strany soupeře. První třetinu jsme prohráli 1:5 a to můžeme ještě poděkovat Dominikovi, že další tutovky soupeře chytil. 

O přestávce jsme si víceméně jen zopakovali středeční pokyny. Hra se sice zlepšila, chyb ubylo a hráli jsme více na balónku, soupeř však dobře držel obranu a nám se do branky moc tlačit nechtělo. Druhá dvacetiminutovka tak přinesla jen 3 góly, jeden do naší branky a dva do svatyně soupeře. To už se samozřejmě hrálo v upravené sestavě, protože čas rychle utíkal.

Do poslední třetiny jsme tak vstupovali za stavu 3:6. Tempo se ještě o pár procent zvýšilo, kluci pochopili, že už nezbývá moc času na nesmysly a tlačili se do zakončení. Samozřejmě to přineslo góly a když nám navíc připadla výhoda přesilové hry, dokázali jsme zápas otočit na naši stranu. Nakonec jsme přihodili ještě dvě branky jistoty navrch a mohli tak oslavit druhý dramatický obrat po výsledku 9:6.

Ze sekce zajímavostí, 4 body si připsal Karel Petrák, prakticky úplně novou hokejku zlomil Maši a Maňas se nezranil, protože byl v realizačním týmu #dikybohu

Děkujeme všem za podporu!

Panthers Praha vs. Prague Tigers 9:6 (online)