Elévové po parádních výkonech bez prohry

Při prvním zápasu proti Říčanům se nám na začátku náramně dařilo. Už od odpískání prvního buly, kdy jsme vstřelili první gól a hned po něm druhý. K naší smůle se nedlouho po našem úspěchu soupeři povedlo také vstřelit první branku. Pak se nám ještě jednou povedlo dostat balón za soupeřova brankáře a my se mohli radovat z třetího gólu, avšak tímto zápas neskončil. Soupeř jako by se vzpamatoval a hned třemi rychlými protiútoky nás potrestal dvěma góly. I když to byli šťastné rány, stále díky tomu soupeř zápas vyrovnal a nás to mrzelo o to víc. Pak ale přišla naděje v podobě vybojovaného nájezdu. Malý Vojtíno se po chvíli přemlouvání ostatními spoluhráči chopil této příležitosti a poslal nás do vedení! Avšak soupeři se podařilo v posledních vteřinách vyrovnat, a tak jsem odcházeli ze zápasu pouze s jedním bodem.

Druhý zápas proti Kladnu vypadal ze začátku jednodušeji než zápas proti Říčanům. Udělali jsme si hezký a velký náskok o sedm bodů. Bohužel v půlce zápasu jako by se soupeř probral a začal náš tvrdě vybojovaný náskok snižovat. I když jsme hru nevypustili a i nadále jsme po soupeřově bráně stříleli častěji než voják s těžkým kulometem, nedařilo se nám soupeřova brankáře překonat. A ke konci zápasu, když chybělo posledních pár vteřin, se nám konečné podařilo překonat jejich neprostupného gólmana, avšak balón skončil pouze v brankovišti. Když se balón kutálel ke svému cíli, jeden ze soupeřů vstoupil do zakázané zóny a odehrál ho do úniku, ze kterého jsme inkasovali gól my. Bohužel si rozhodčí hráče v brankovišti nevšiml, a tak jsme ze zápasu odcházeli opět s remízou.

Třetí zápas proti Wizardům už byl trochu poklidnější, soupeř nebyl tak důrazný, ani tak vysoký jako my, a tak není divu, že jsme v tomto zápasu měli navrch a z tohoto zápasu jsme odešli jako vítězové.

Děkujeme rodičům za podporu a hráčům za skvělý výkon.