Ten nahoře to tak chtěl

Starší Žákyně čekal výlet do nedaleké Chýně. Úvodním soupeřem nám byl celek Prague Tigers.

Vstup do zápasu se lépe vydařil nám. Ovšem pohyb na hřišti vypadal jako na veřejném bruslení. Povrch neskutečně klouzal, takže do soubojů se chodilo ve skluzu. Soupeř srovnal v šesté minutě takovou polostřelou, která těsně před gólmankou skočila a bylo srovnáno. Po dalších šancích se dostavil úspěch v podobě gólů a vedení. To však bylo vše. Soupeř se nastěhoval na naší půlku a dobýval naši branku, jak to jen šlo. Navýšil vedení, na které se nám nedařilo najít recept. V druhé části se povedlo dotáhnout na rozdíl 2 branek, následně už pouze na jednu. V závěrečných minutách jsme se snažily srovnat, ale nepovedlo se. Chuť a šance tam byly, ale síly chyběly. 

Druhé utkání jsme svedli po delší pauze s celkem SKV. Předvedená hra byla o chlup lepší, než v první zápase. Za zmínku stojí florbalová akce dua Majda na Emu, a ta z první uklidnila. Po téhle parádě to vypadalo, že to bude fajn zápas, ale výsledek byl stejný jako minule. I přes naše šance soupeřův gólman držel své brankoviště. Náš nedůraz a prohrané souboje vedly k propadávání, a tak soupeř vstřelil o gól víc, než my a vyhrál. 

Náš poslední zápas byl skutečně ten poslední od 15 hodin. Soupeře pod názvem SK Dvojka nám přidělila vedlejší tabulka. A ty dvojky jsme na hřišti dělaly my. Nešlo nám nic, ale vůbec nic. Soupeř, který doslova vletěl do zápasu udával tempo hry celou dobu. Nám se povedlo vstřelit alespoň čestný gól ze standardní situace, a to byl ještě vlastňák. I přes prohrané utkání skvělé zachytala Míša. Ta předvedla nejlepší výkon za celý turnaj a jen díky ní nebylo skóre dvojciferné.

Panthers Praha – Prague Tigers 4:5
Panthers Praha – TJ SKV 3:4
Panthers Praha – SK Dvojka Praha 2:6

Autor: Toli