Mladší žáci výhodu domácího prostředí nevyužili

Na dalším turnaji se mladší žáci představili na našem domácím kluzišti v Radlicích. Výhodu domácí haly jsme bohužel nezvládli vůbec zužitkovat.

Panthers Praha – Florbal Chodov 5:6

V prvním zápase jsme se utkali s Chodovem a rozhodně jsme v něm nebyli lepším týmem. Byli jsme méně důrazní, méně běhaví a míček nás příliš neposlouchal. Největší pozitivum tohoto utkání je, že to kluci nezabalili a i když se jim moc nedařilo, tak nakonec zatli zuby, zabojovali a nakonec zápas téměř dokázali dotáhnout.

Panthers Praha – Start98 Praha-Kunratice 2:5

V druhém zápase nás čekal Startíček a vstup jsme měli lepší, než do toho prvního. Byli jsme schopni si přihrát a předvádět to, co jsme si řekli. Bohužel tato schopnost nás po třech minutách opustila a my se postupně ze hřiště vytráceli. Náš sok předvedl lepší výkon a my neměli nárok. Snad se z tohoto klání poučíme a podobné vystoupení se nebude opakovat.

Panthers Praha – Tatran Střešovice 2:4

Po celou dobu turnaje měl náš výkon vzestupnou tendenci a bylo to vidět i v posledním zápase proti Tatranu. Daleko lepší hra na balonku a do útoku vedla k pohledným kombinacím do útoků, ne však do gólu. Obranná činnost se taktéž zlepšila a od kluků byla vidět alespoň snaha s plněním pokynů od trenérů. Bohužel to na výhru nestačilo a my museli přijmout hořkost porážky.

Už je to několikátý turnaj po sobě, který vypadá dosti obdobně. První zápas dne se kluci hledají, v tom druhém to začíná být trošku lepší, ale pořád ne optimální, no a než to v tom posledním začne fungovat tak jak má, je konec.

Děkujeme rodičům a fanouškům za podporu a příště snad už od samé začátku tak, jak umíme! 

Autoři: Dan Ježil a Dominik Hudec