Toliho zkouška nervů

Další turnaj  Mladších žákyň se odehrál v BB aréně v Letňanech.

Prvním soupeřem nám byl celek domácích Black Angeles.  Úvodní vstup do zápasu se povedl lépe nám. Ovšem to bylo vše. Soupeř, který o sobě věděl na hřišti, nás první část točil jako na matějské a uzavřel první část ve svůj prospěch na celkem 8:2. Během přestávky se řeklo, že začínáme za stavu 0:0. A najednou tady byl bojovnější tým, který střídání za střídáním soupeře neskutečně tlačil. Podařilo se nám zápas zdramatizovat. Dotáhnout se gólově na soupeře. Za zmínku stojí gól od Kamči, která z vlastního rohu vystřelila a nasadila jesle brankářce. Soupeř dokázal ve druhé části vstřelit pouze jeden gól, ten rozdílový, který mu stačil k vítězství 9:8. Holky předvedly ve druhé části neskutečný návrat do zápasu.

Druhý zápas, soupeřem nám byl Chodov. V holkách zůstalo nasazení z předchozího zápasu, a tak nástup byl víc než super. Holky hrály obětavě a nedaly soupeřkám ani metr zadarmo. Pochvalu dostala třetí lajna, která předvedla vynikající výkon a došla si pro dnešní první vítězství.

Předposlední zápas proti Startu 98. Vstup do zápasu se lépe povedl nám, ovšem soupeř ihned srovnal. Nasazení v první části bylo tragické. Vůbec se nám nepodařilo navázat na předchozí výkony. Hra se tím naprosto srovnala, nedařilo se nám nic. Lítaly jsme tam jak hadr na koštěti. Kde nic, tu nic. Následoval fén během přestávky, který padl alespoň trochu na úrodnou půdu a holky začaly makat, byly obětavé v každém souboji. Tímto chválím Elišku, která jezdila jak po redbullu. Nakonec se nám se podařilo odskočit do dvougólového vedení, na které už soupeř nedokázal odpovědět. A šance opravdu měl, nás však držela Julča ve brankovišti.

Závěr patřil nám a celku SPARTA Red. Od začátku do konce vyrovnané a vyhrocené utkání bohaté na góly. Naše gladiátorky měly vstup do zápasu jako vlažný čaj po 2 hodinách od uvaření. Nebylo tam nic, co v předchozích zápasech. Ale rvaly se statečně. Když se nám podařilo odskočit do vedení, soupeř trestal. V závěrečné části soupeř vedl po našich hrubých chybách, které mu daly šanci skórovat. My tahaly za kratší konec, ale ještě není konec a popereme se co to půjde. A podařilo se srovnat a dokonce vstřelit rozdílový gól a dojít si pro tolik cenné vítězství. Budu se opakovat, ale chválím všechny za bojovnost a obětavost.

Děkuji rodičům za hlasitou podporu z hlediště. Váš Toli, který je po tomto turnaji starší tak o 3 roky.