Mlži B znovu uspěli po nájezdech

Že se nedá trenér zkorumpovat nebo podplatit? Stačí mu nabídnout zlatavý mok s grilovaným masem a klobásou a vyjede třeba i do Mladé Boleslavi na devátou ranní. Tento případ se skutečně stal v sobotním mlhavém ránu, kdy trenér Daneček vzal za výše uvedenou úplatu supla za trenéry mladších žáků Paučise a Bobra, kteří si plnili svoje herní povinnosti za sépiácký celek.

První zápas brzy ráno proti sešívaným (‘‘Slavia Praha‘‘) evidentně neprospěl i samotným hráčům. Sice už od prvního střídání vedli zásluhou Honzy Datla, ale to bylo ze strany panteří smečky vše. V zápase měl více šancí soupeř a jen díky skvělým zákrokům Toma v bráně jsme obdrželi jen 3 branky. Nějaké šance jsme sice měli také, ale nedokázali jsme být dostatečně produktivní a soupeř zaslouženě zvítězil.

Produktivní jsme byli až ve druhém zápase proti Tigers, kdy jsme dokázali vstřelit celkem 5 gólů. Na klucích bylo vidět, že už jsou dostatečně probuzení a začali předvádět kvalitní hru jak do obrany, tak i do útoku. Zápas si kluci herně a výsledkově užili a po jasné výhře je čekalo velké derby o bronzové medaile proti Olympu.

Začátek bronzového zápasu jsme začali dost laxně jako ranní zápas. Hned po prvních dvou akcích šel Olymp do vedení. To už nás probralo z letargie a vrátili jsme se do zápasu. Oba týmy předváděli vyrovnanou hru se spoustou šancí, z nichž jsme mi dokázali srovnat na 2:2. Šlo se podruhé v řadě do nájezdů, které jsme podruhé v řadě zvládli (podobně jako na předchozím turnaji na domácím kluzišti) a kluci si z výletu v Boleslavi přivezli opravdové bronzové medaile, které klukům rozdala stálice Technologů v obraně Tomáš Novák.

Panthers Praha B – Slavia Praha :-(
Panthers Praha B – Prague Tigers :-)
Panthers Praha B – Olymp Florbal :-) 
(o 3. místo)

Autor: Daneček