Starší žákyně bojovaly na Děkance

Na dalším turnaji starší žákyně změřily síly hned se čtyřmi soupeři. Prvním v pořadí nám byl celek Nového Strašecí. Zápas z naší strany nebyl špatný, ale nebyl ani úplně dobrý. Soupeř byl o chlup bojovnejší, a to nakonec rozhodlo o jeho výhře.

Druhým celkem, proti kterému jsme nastoupili byly Nehvizdy. Zápas byl z naší strany mnohem lepší než ten předchozí a soupeře jsme často aktivní a kvalitní hrou přišpendlili na jeho brankoviště. I přesto, že soupeř šel do vedení, tak my jsme ve druhé části zápasu svou hru ještě zkvalitnili a zdárně jsme skóre otočili.

Ve třetím zápase proti Kladnu jsme chtěli navázat na výkon z předešlého zápasu. První půle byla po všech směrech vyrovnaná a ani jeden tým nedokázal skórovat. Bohužel druhá část utkání pro nás byla jako z hororu a vypadli jsme z tempa, soupeř si tedy připsal klidné vítězství.

V posledním matchi dne nás čekala domácí Bohemka. Tam, kde jsme minulé utkání skončili, jsme toto začali a po dvou minutách jsme prohrávali 0:3. Poté se hra lehce uklinila a my před pauzou snížili. Druhá půle od nás byla daleko lepší, bohužel to bylo málo a ačkoli jsme sahali po vyrovnání, tak jsme se ho nedočkali.

dav

Holky zase v některých pasážích předvedli, že florbal hrát umí, příště musíme hrát v maximálním nasazení celý turnaj. Gratulujeme Julče za první odchytané zápasy za starší žákyně. Děkujeme hráčkám za turnaj a rodičům a dalším fanouškům za podporu.

Autor: Dan Ježil