Nepříznivý los pro Dorostenky

Dorostenky neměly úplně příznivý los a v nepříjemných ranních hodinách se vydaly prozkoumat zákoutí jednoho z pseudoměst v rámci středních Čech.

V ranním zápase nám bylo soupeřem pražské SKV. Zápas nebyl ke koukání příliš pohledný, na obou týmech bylo vidět, že vstávání takto brzo jim vůbec nevoní. Přeci jen jsme tahali za trochu kratší konec a bohužel jsme utkání nedokázali dotáhnout do zdárného konce.

Panthers Praha 4:5 TJ Sokol Kralovské Vinohrady (online)

Druhým oponentem nám byla Slavia. Téměř nemožná věc se stala skutečností. Tým soupeře byl ještě v menším počtu, než my, když nastoupil pouze se šesti hráčkami v poli. V zápase jsme měli většinu času míček na florbalkách, soupeř naopak vyrážel do rychlých protiútoků. Ty nám s postupem zápasu dělaly větší a větší problémy. V kombinaci se slabou produktivitou z toho bylo velice hubené vítězství.

Panthers Praha 2:1 Slavia Praha (online)

Ať už z hlediska výsledků, tak především kvůli předvedené hře se turnaj nedá hodnotit úplně pozitivně. Kombinace vstávání a malého počtu nám prostě absolutně nesedla, můžeme tedy doufat, že příště se předvedeme v lepším světle. Děkujeme hráčkám za zápasy a rodičům, že nás vyrazili podpořit až do těchto zapovězených krajin.

Autor: Dan Ježil