Domácí turnaj Mladších Žákyň

Další turnaj sehrály Mladší Žákyně v domácí hale v Rudné. Sešel se nás slušný počet, 9 hráček do pole a jedna brankářka.

V první ranním zápase nám byla soupeřem boleslavská akademie. Že nám ranní zápasy úplně nevoní, se ví už delší dobu, bohužel se to nyní opět potvrdilo a holky byly z počátku poněkud ospalé. Bolka nám odskočila a i přes zlepšený výkon v průběhu jsme padli.

Druhým soupeřem dne nám byl náš spřátelený tým Texas. Do zápasu jsme vstoupili podstatně lépe, než do toho předchozího. Hra byla po všech směrech vyrovnaná. Oba týmy si vytvářely velké množství šanci, ale oba také ve většině případů pálily slepými náboji. Bohužel Texas měl o jednu ostrou kulku víc, a tak jsme opět odcházeli jako poražení.

V našem posledním utkání nás čekal Chodov, kterému jsme chtěli vrátit porážku z minulého turnaje. Znovu se ukázalo, že se postupem turnaje zlepšujeme, holky začaly chápat, co že se to po nich při bránění chce a zároveň jsme zvládali hojně zásobovat soupeřovu bránu nebezpečnými projektily. Na závěr dne jsme se tedy přeci jen mohli radovat z výhry.

Opět se ukazuje, že na začátku turnaje většinou působíme ospale a postupně se do hry více a více dostáváme. Doufejme tedy, že příště se nebudeme muset rozkoukávat a vlétneme do turnaje už od jeho počátku. Děkujeme hráčkám za to, že přišly na turnaj a rodičům i dalším fanouškům za podporu. Budeme se na Vás příště znovu těšit.

Autor: Dan Ježil