Mělnické trápení Žen C

Ráno pro nás bylo příšerné. Museli jsme vstávat ještě před východem slunce, abychom se všichni dopravili do Mělníka na první zápas.

První zápas proti Florbalové akademii MB nezačal úplně podle našich představ. Holky  na hřišti ještě podřimovaly, a tak o trochu lepší soupeř využil příležitosti a nasázel nám hned čtyři branky. Ale nás to nezastrašilo a šli jsme do druhé třetiny s hlavou vzhůru. I když jsme ve druhé třetině  dali soupeři zabrat, tak naše snaha své ovoce nepřinesla a bohužel i po ukončení druhé třetiny jsme odcházeli ze hřiště bez bodu. A tak jsme začali ve třetí třetině hrát ještě odhodlaněji a s větším zápalem. Trochu víc jsme šlápli do pedálu, odjezdili to na 110 procent a nakonec vstřelili i ten zasloužený gól.

Druhý zápas nám začal líp. Hned ze začátku jsme otevřeli skóre. A hned vzápětí se nám podařilo dokonce získat i dvoubrankové vedení. Po tomto velkém úspěchu, jako bychom dosáhli toho, co jsme chtěli, a úplně přestali hrát. Takže soupeřovi netrvalo dlouho vyrovnat skóre a vzápětí ho i o hodně navýšit. Když jsme se ke konci zápasu konečně probrali a začali zase mít navrch, tak už bohužel bylo pozdě a čas nám nestačil ani na vstřelení jednoho gólu.

Ač jsme oba zápasy nevyhráli, byly to pro nás cenné zkušenosti a my si odnesli, že když začneme vyhrávat, tak nesmíme polevit a musíme se snažit až do konce zápasu.

Autor: Dráša

Panthers Praha – FA MB Ovocné Báze 1:6 (0:3, 0:2, 1:1)
Panhters Praha – Texas Longhorns 2:7
(1:0, 1:3, 0:4)