Jak vypadal turnaj mladších žáků očima rodičů?

9:00 seč, hala Děkanka Panthers Praha vs FbŠ Bohemians Praha 4 zelení

Co bylo slyšet mezi Pantery na tribuně:

…někdo chyb, ne? Ne jsou všichni. 12 jich má bejt. No dyť řikám, někdo chybí.

Pííísk

Panters!!! Panters!!! Jedééém. Hezký! No! Nééééé. Zabééér. Ještěéééé! Pěkný. Néé, jsou všichni. Ale hrajtééé. 

0-1

Nevadí Panteři, jedééém.

Dobrá rána, hezky Kubooo! Poooď Vojto bojůůůj! Nééé. Jooo. Škoda. Dobřééé a jedééém. Běž Mrkyyy. Jeeeej. Po něm. No. Ne, jo. Panters.

0-2

Sakra, škoda, jinak hrajou pěkně. Jedééém Panteři poďte. No Tome, jdi! OOOOh. Vysoká!!! No a nic žejo. Jéééžooo dávej tooo!

Pííísk (půlka)

Jak půlka, dyť se hraje 12 a né 10. Rozhodčíííí, hraje se dvanáááááct. Tak to je divný. Taky nechápu. Dušane kolik se teda hraje?No normálně 12 tady to píšou. No ale budou muset zabrat. Já myslím, že je to v klidu.

Píííísk

Panters!!! Panters!!! Hrajééém. Alfe, né před bránu. Ježíš. To bylo dobrý. No zase tři u sebe. Přihraj. Nooo. Neee. Brabíňo, dávej to! Jóňo,dobřééé! A jedééém!

0-3

Nevadííí, to dáte! Panters!!! Kryštofe, střílej. A tohle jako nebyl faul, jo? Noo tak, ty joo. Kluci poďte ještě, zaberte. Máme čas, hrajte. Slušná kombinace. Nooo. Néééé. To byla tyčka tvl, ne? Jedééém!

0-4

Tohle už nevypadá moc dobře. Panters! Panters! Nevadí, aspoň jednoho. Pojďte, Panteři, jedééém!

Už nemůžou co? Mi přijde, že se tam ňák motaj. Hrajtééé. Panters.

Prokope Óňovi! JOOOO GÓÓÓL!!!! 

1-4

Tak to bylo libový. Krásnej. Joooooo. Pěkně kluci. Ještě jedén.

Píííísk

Rozhodčí, ještě 4 minuty!!!! Přesněééé, Dušane!

Ale hráli jsme pěkně.

10:20 seč hala Děkanka: Tatran Střešovice vs Panthers Praha

Zápas s Tatranem byl z pohledu rodičů mnohem dramatičtější, proto ho popíšeme strandardním způsobem. Kluci byli správně namotivovaný, protože po minulém turnaji, kdy dokázali za stavu 1-3 pro Tatran dohrát krásnou remízu 4-4, si tentokrát opravdu věřili, že vyhrajou. Bohužel to byl Tatran, kdo první skóroval. Kluci se však nelekli rychle srovnali a po další krásné kombinaci se rázem ujali vedení 2-1.  Následovalo několik dalších pěkných akcí, hrálo se v rychlém tempu a v půlce jsme tak odcházeli na lavičky za stavu 3-3. A byl to opět Tatran, kdo otevřel skóre v druhé půlce a dokonce odskočil na rozdíl 2 branek. Kluci ale opět dokázali zabrat, vstřelili rychlý gól a po chybné rozehrávce Tatranu se rázem na světelné tabuli rozsvítilo 5-5. Minutu před koncem jsme předvedli, že v prvním koši hrát můžeme: Kuba – Kryštof – Jéža 6-5. Zasloužená výhra. V tomto zápase bylo vidět několik opravdu krásných florbalových akcí, kluci hráli naplno a nevypustili ani vteřinu. HÉJ PANTHERS!

13:40 seč hala Děkanka: Panthers Praha vs Acema Sparta Praha Blue

Na zápas o 3. místo jsme čekali opravdu dlouho, a to se pravděpodobně ukázalo jako rozhodující. Kluci se na hřišti snažili něco předvést, ale jakoby jim docházely síly. V porovnání s Tatranem jsme se Spartou hráli tak na 60%. Naštěstí pro nás na tom byl soupeř podobně a už to vypadalo že půlka skončí nerozhodně, když Sparta těsně před přerušením skórovala. Druhá půlka vypadala v podstatě stejně na obou stranách. Bohužel Sparta dokázala přidat gól a následně svoje vítězství potvrdila do prázdné brány 0-3. I přes nelichotivý výsledek bychom ale chtěli dodat, že kluci rozhodně měli na to Spartu porazit.

Těšíme se na příště!