Starší žákyně poprvé doma!

Další turnaj odehrály Starší žákyně na domácí hale v Rudné.

Bohužel první ranní zápas ukázal, že nám brzké vstávání úplně nevoní a dostat se do tempa tak pro nás byl neřešitelný úkol. Soupeř byl lepší a zaslouženě si připsal první výhru.

Další utkání proti Spartě už bylo o poznání lepší, tedy co se nasazení týče, nicméně nám něco stále chybělo. Nejvíce vynikl laxní přístup do obrany spojený se zahazováním šancí, což společně zapříčinilo druhou prohru dne.

V posledním měření sil jsme se tak utkali s Tigers z Nehvizd. Naštěstí se ukázalo, že náš výkon má doopravdy vzestupnou tendenci a my tak na třetí pokus byli konečně v zápase lepší než soupeř. To se ukázalo především ve druhé polovině zápasu, kdy jsme místy hráli tak dobře, že jsme nemohli ani vystřídat, neboť bychom se tím připravili o náš tlak. I přes dobrý výkon to bylo tradiční panteří drama až do konce, tentokrát se šťastnějším závěrem pro malé #princezny.

Po prvním, z naší strany prakticky odchozeném zápase, je super, že holky začaly dřít a snažily se plnit to, co trénujeme na trénincích. Postupně se náš výkon zvedal a ke konci už to i vypadalo jako florbal, který je slušný na pohled. Děkujeme holkám za to, jak turnaj odjezdily a věříme, že příště budou od začátku stejně aktivní, jako byly teď na konci. Také děkujeme rodičům a dalším fanouškům za podporu a budeme se těšit příště.

Panthers Praha – FA Mladá Boleslav 2:6
Panthers Praha – Sparta Praha 2:4
Panthers Praha – Tigers Nehvizdy 4:3 
(o 5. místo)

Autor: Dan Ježil