Nejmenší princezny v Nehvizdech

Nedělní ráno nás čekal první turnajový zápas našich nejmenších princezen, a to v dalekých Nehvizdech. Pro některé hráčky to byl první kontakt s florbalem. První očekávání, co a jak na hřišti, jak se postavit proti soupeřům a hlavně nabrat zkušenosti.

V úvodním utkání jsme nastoupili proti SKV Vinohrady. První část byla naprosto vyrovnaná a skončila zaslouženou bezbrankovou remízou. Během přestávky jsme si řekli, co chceme vyzkoušet hrát a hlavně, že se nemáme bát zkoušet kličky a chodit do souboje jeden na jednoho. To vyústilo ve vedoucí branku, která nás uklidnila. Soupeř ovšem dokázal srovnat a začínalo ze od znova. Dařilo se nám střílet na branku soupeře, ovšem gól ne a ne padnout. Až nakonec střela z půlky doklouzala až do brány. Vedlo se, ale nesmíme polevovat, a tak soupeř dokázal dotáhnout a srovnal. Těsně Před koncem utkání se nám podařilo opět odskočit do vedení, které vydrželo až do konce 2 části.

Následoval dvojzápas proti Tigers a domácím Nehvizdům. Druhý zápas byl po celou první část vyrovnaný, hrálo se nahoru dolů. V druhé části soupeř dokázal vstřelit několik rozdílových branek. Vypadalo to na krásnou remízu, ale soupeř nasázel po našich chybách 2 góly, na které jsme už nedokázali odpovědět.

Na závěr nás čekal domácí celek Nehvizdy. Byl to boj od začátku do konce. Jen my tahaly za kratší konec. Rozdíl ve výkonnosti byl znát. Naše malé princezny se ale nevzdaly a snažily se soupeře trápit, co to šlo. V druhé části následoval time-out. A zkusíme všechno do brány. Naše vytvořené šance a krásné střely končily pouze v náručí soupeřova gólmany, kterého se nám nepodařilo překonat.

Děkujeme Všem rodičům za podporu a holkám za bojovnost.