Ženy C a jejich neúspěšná zastávka v Berouně

Naše sestava pro tento zápasový den byla velmi omlazená, a to zbrusu novou gólmankou Ivčou Kilianovou, začínající hráčkou Sandrou Krausovou a na výpomoc přišly také holky z Žen B, Elí Škvorová a Natali Vesecká. Tým zároveň doplnily i dvě juniorky – Eva Charvátová s Kačkou Štruplovou.

První zápas proti rivalkám z minulé sezony, Pitbullkám z Kolína, odstartoval velmi nadějně. Již ve 3. minutě otevřela skóre Natálie Vesecká svým samostatným únikem, o minutu později pak zavěsila do horního růžku druhá posila z Žen B, Eliška Škvorová, taktéž bez asistence. Tímto opět moc děkujeme za to, že holky dorazily! 

Pak už bohužel následoval jen příval branek od našich soupeřek, který se zastavil až při skóre 2:7. Nás může těšit, že jsme během této smršti dokázaly ubránit alespoň naše oslabení. Ve třetí třetině, která pro nás nakonec byla třetinou nejúspěšnější, jsme se dokázaly semknout a dotahovat předtím neúspěšné akce až do konce. Opět se prosadila Natálka s asistencí Elišky, další dva góly pak dala posila z Juniorek Eva po přihrávkách Natálky. 

Posledních šest minut jsme zkusily hrát v šesti bez brankářky a byť jsme nakonec srovnat nedokázaly, tak nás může těšit fakt, že jsme při této výhodě ani jednou neinkasovaly. Konečný stav i přes nádherný boj na konci vyzněl 5:7 v náš neprospěch, což je škoda, protože nebýt vypuštění druhé periody, mohly jsme Kolín porazit.

Po několikahodinové pauze nás čekal mladý tým Black Angels, což pro nás byla velká neznámá a vůbec jsme nevěděly, co od něj můžeme čekat. Začátek byl jako přes kopírák, opět jsme brzy vedly zásluhou Martiny Mrkusové a po pár minutách jsme držely náskok 2:0, přičemž druhý gól opět zařídilo duo Eliška – Naty. Soupeř těsně před přestávkou ještě dokázal snížit na 1:2 z jeho pohledu.

Druhá třetina byla na góly o něco chudší, skóre se měnilo jen jednou, to když se hráčky Black Angels dokázaly postarat o vyrovnání na 2:2.

Hned v první minutě poslední části nám soupeř dokázal odskočit, na což zareagovala gólem na 3:3 Natálka s asistencí Marcely Rychetské. To však bohužel byl i náš poslední gól v zápase, i přes závěrečnou hru opět v šesti hráčkám jsme nedokázaly odolat útokům mladých soupeřek a i druhý zápas v Berouně jsme tak prohrály, tentokrát výsledkem 3:6.

Domů se tedy vracíme sice bez bodů, ale s novými zkušenostmi – ať už se jedná o dobře odbráněná oslabení, či o zvládnutou hru bez brankáře. Moc děkujeme všem fanouškům a těšíme se na další zápasy, které, jak doufáme, dopadnou lépe.

Panthers Praha C – Pitbulls Kolín 5:7 online
Panthers Praha C – Black Angels 3:6
online

Autor: Lenka Rychetská