Druhý turnaj druhého družstva Elévů

Druhý turnaj našeho druhého družstva elévů nás zavedl do stařičké haly na Pankráci.

Naším prvním soupeřem byl domácí Olymp. Ústřední postavou tohoto zápasu se stal Tobiáš, který dokázal nastřílet neuvěřitelných 8 gólů. Tento zápas jsme bez větších problémů vyhráli, avšak dopláceli jsme na nepohlídané hráče před naší brankou, kteří nám kazili vysoký gólový rozdíl.

Druhý zápas jsme odehráli proti Drakům z Říčan. Od začátku bylo znát, že kluci nebudou stíhat herní tempo, které Říčany předváděli. Přesto jsme nehodili flintu do žita, statečně jsme odolávali tlaku a občas se nám i podařilo Draky přehrát. Na výhru to však bohužel nestačilo.

Zápas o třetí místo byl náš nejvyrovnanější zápas dne. O bronz jsme se rvali se Startem98. Od začátku bylo vidět, že ani jeden z týmů nenechá žádný balón zadarmo. Bitva to byla dlouhá, však Panterům se dařilo o něco lépe. Dokázali vyhrát s rozdílem jednoho gólu, což poukazuje na opravdu vyrovnaný souboj.

Doufám, že pomalé tempo našeho týmu, které nás celý turnaj provázelo, bylo pouze špatným, klouzavým povrchem. Do příště je určitě co zlepšovat. Děkujeme rodičům za podporu a brzy na viděnou.

Autor: Bobr