Muži B za tři body!

Do nové sezony vstoupila i naše první rezerva, bez posil z řad prvního týmu mužů nebo juniorů, na kterých byl náš rezervní tým v předchozích sezónách závislí. Holt si kluci museli poradit sami.

První zápas jsme nastoupili na hřišti SKV, kdy jsme věděli, že papírovým favoritem bude soupeř. Dlouho nepadla žádná branka a oba týmy hrály zodpovědně do obrany. Nutno však dodat, že střelci spálili nejednu slibně rozjetou akci. Prvním, kdo otevřel skóre byl náš soupeř ve druhé třetině. Pravé gólové hody však nastaly až ve třetí třetině, kdy se stav vyšplhal až na 3:4. I přesto, že jsme zkoušeli hru bez brankáře a Karol Janíček mohl vyrovnat, se skóre nezměnilo a my jsme museli sportovně uznat porážku proti lepšímu soupeři.

Druhý zápas nás čekal v naší domácí hale v Rudné s DDM Teplice, nováčkem soutěže. Od začátku utkání jsme dominovali a vypadalo to, že soupeři uštědříme debakl. Bohužel náš tým přestal pracovat, do obrany jsme vůbec neexistovali a nechali jsme soupeře vyrovnat na 6:6. Až do poslední chvíle jsme se zbytečně nervovali, pak ale zavěsil Lubenský, následně navýšil ještě Jebousek a bylo rozhodnuto. Soupeř se ještě pokoušel vstřelit kontaktní gól při hře bez brankáře, kterou však nevyužil a my tak mohli slavit první výhru v této sezóně.

Z tohoto víkendu jsme mohli vytěžit více, ale asi i zaslouženě odcházíme jen se třemi body. Příště znovu a lépe a tým musí fungovat po dobu celého zápasu!

Autor: Jenča