Šestibodový úlovek Mužů E

První utkání tohoto ligového kolotoče jsme odehráli proti týmu Šneci z Pěšin, od kterých jsme moc nevěděli, co čekat. Trenér rozdal poslední pokyny a šlo se bojovat.
První třetina byla hlavně v naší roli. A i když jsme jako první inkasovali, dokázali jsme dobrou obranou, rozehrávkou a útokem skóre otočit na naší stranu.
Druhá a třetí třetina byla malinko horší, ale pořád jsme měli nad soupeřem kontrolu a hlídali si stav utkání a díky tomu byl výsledek jasný 7:3.

Druhý zápas jsme odehráli proti TJ Lokomotiva Zdice. Díky vítěznému prvnímu zápasu neměl trenér důvod měnit sestavu, takže jsme nastoupili ve stejném složení. Už od začátku bylo jasné, že tento zápas bude náročnější. Od prvního hvizdu byl zápas ve větším tempu. Začátek byl ale velmi podobný, protože jsme v 6. minutě inkasovali jako první, ale hned o 13 vteřin později vyrovnal přesnou ranou k tyči od půlky hřiště Forejtek, pro kterého to byl první turnaj v mužské kategorii. Do konce první třetiny se nám podařilo vstřelit ještě jeden gól zásluhou Mattese.
Do druhé třetiny se tedy šlo za stavu 2:1.  Uběhlo sotva 20 vteřin druhé třetiny a už to bylo 3:1 a následně ještě přidali góly Drašnar s kapitánem Bajerem. Bohužel jsme do konce třetiny dostali 3 góly a tak druhá třetina končila výsledkem 5:4. Třetí třetina už byla pouze v naší režii. Branku ještě přidali, Martin Bajer, Tomáš Drašnar, Adam Král a David Volek a upravili tak konečný výsledek zápasu na 9:4.

První turnaj sezóny tak můžeme hodnotit pozitivně. Skvělý výkon od celého týmu. Nutno také pochválit produktivitu našich hráčů. Tomáš Drašnar vstřelil 4 góly, Míla Mattes zaznamenal 2+2 a Adam Král jeden gól, ke kterému přidal 4 asistence.

Pak už jen zbývalo, aby se všichni sešli na zasloužené pivko v hospodě a mohlo se jet domů.

Autoři: Adam Král a Tomáš Forejtek

Panthers Praha – Šneci z pěšin 7:3 (4:0, 2:1, 1:2)
Panthers Praha – TJ Lokomotiva Zdice 9:4
(2:1, 3:3, 4:0)