Pantery čeká přátelské utkání proti Singapuru

Před vstupem do blížícího se mezinárodního turnaje Czech Open prověří svoji připravenost naše mužské áčko v přátelském utkání proti tradičně netradičnímu soupeři.

Vzpomínáte si na loňský zápas Panterů proti florbalovým reprezentantům ze země protinožců? Vězte, že jejich letošní soupeř bude neméně exotický. V úterý 6. srpna ve 20 hodin se v hostivické sportovní hale střetnou s národním výběrem Singapuru.

Singapurští reprezentanti nedávno triumfovali v Poháru florbalové konfederace Asie a Oceánie, který se konal před pár týdny na Filipínách a do Prahy zavítají na Czech Open, kde budou soutěžit v kategorii PRO. Panteři jsou nyní za polovinou letní přípravy, jejíž “suchá” část vedená Lukášem Stránským, se kterým jsme pro vás před týdnem natočili rozhovor (ke shlédnutí zde), je postupně doplňována o halové tréninky i přípravné zápasy.

Dorazte v úterý večer do Hostivice, kde se kromě mezinárodního klání můžete těšit také třeba na malé občerstvení v singapurském stylu v podobě krabí pomazánky od naší Masterchef Ivany Miklíkové :)