Rozhovor s Lukášem Stránským

Letní příprava se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Proto jsme si pro Vás ve spolupráci s hráčkou našich extraligových princezen, Anežkou Slanou, připravili videorozhovor s kondičním trenérem, Lukášem Stránským, který letos premiérově vede oba elitní týmy.

Lukáš se s námi podělil o jeho prozatimní dojmy z uplynulé části přípravy a jejím průběhu, o své bohaté pracovní minulosti, a také o prapůvodu toho jak se vůbec k trénování v našem klubu dostal. Těšit se samozřejmě můžete i na několik informací z pozadí celé přípravy.

K průběhu další části letní přípravy neodmyslitelně patří každoroční turnaj Czech Open, na kterém budeme mít hojné zastoupení v mužských i ženských kategoriích, přičemž naše extraligové ženy se představí v ženské Elitě. V minulém týdnu oba týmy odstartovaly šňůru přátelských utkání, ve kterých se muži utkávají se soupeři z různých soutěží, mimojiné i ze Superligy a zahraničí (detaily odkryjeme v průběhu několika dní :)). Ženy odehrály přípravné utkání s Chodovem a po měření s Tatranem Střešovice je čekají vicemistryně Švýcarska. Nevynecháme ani minisoustředění v Chýni a vrcholem bude každoroční víkendové soustředění, jako již poněkolikáté ve známém prosředí plzeňské Lokomotivy.

Rozhovor s Lukášem Stránským