Trápeníčko, trápení

Na poslední zápasy sezóny se naše mladé pušky z Elévů B vydaly do Kralup nad Vltavou. Los zápasů nám přál, protože první zápas jsme hráli až v 11 hodin. Leckdo by řekl, že když začínáme později než obvykle, tak kluci budou dobře odpočatí a plní sil do zápasů. Opak byl bohužel pravdou.

První zápas proti známému Olympu byl krásnou ukázkou nedůrazu a neobsazování si hráčů. Tyto chyby nám v podstatě prohrály zápas. Co se týče útoku, tak to nebyla taky žádná sláva, kluci jsou schopni při rozchytání pomalu prostřelil brankovou síť, když však přijde samotný zápas, tak naše střely by zastavil i mírně vanoucí protivítr. Nebýt našeho skvěle chytajícího gólmana, mohlo tu dojít k debaklu.

Druhý zápas proti Slavii přinesl zlepšení ve standardních situacích, to bylo však asi vše. Stálý nedůraz v brankovišti a neobsazování hráčů Slavie velmi jednoduše a efektivně využívala. Stal se z toho velmi jednostranný zápas. Ačkoliv jsme do druhé poloviny vletěli bojovně, s chutí se zápasem něco udělat, tak jediný, kdo to pocítil, byla branková konstrukce a přidané plasty. Opět nám to vzadu hasil Béňa, kterému patří velká chvála.

Poslední zápas dne byl opět proti Olympu. První poločas byl velmi vyrovnaný, co se týče gólů i spálených šancí. Do druhého poločasu jsme ale vstoupili velmi dobře, během chvilky jsme vyhrávali o tři góly, což nám nejspíše přineslo pocit, že už to máme vyhrané. Olymp se nechtěl vzdát, ba naopak začal kousat. Dokázal srovnat a chvilku před koncem i otočit zápas ku svému prospěchu. Ani time-out nám nepomohl se zápasem nic udělat, prohráli jsme i poslední zápas, což nám přineslo poslední místo.

Děkujeme rodičům za podporu, snad si kluci, i přes nepřízeň výsledků, turnaj užili.

Autor: Bobr