Do Brna se chystá hned 10 panteřích družstev!

   Druhý rok po sobě zapíší Panteři rekordní účast na Hummel Open Game. Na tradiční mládežnický turnaj v Brně, jenž je takovým vyvrcholením letní přípravy, se tentokrát chystá hned desítka družstev s kočkovitou šelmou na prsou – to je o čtyři více, než kolik radlickou nafukovačku reprezentovalo vloni! Podaří se našim mládežníkům vylepšit poměrně úspěšné loňské tažení?

Elévové

Loňské umístění: 9-16. z 37

Elévové jako jeden ze dvou panteřích výběrů zamíří do Brna už potřetí v řadě. Nejmladší výběr z Radlic bude podobně jako vloni chtít uspět v konkurenci 35 týmů, mezi kterými se minulý rok umístil po dobrých výkonech na solidním 9.-16. místě. Ve skupině E tentokrát vyzve Katy Kadaň, Hattrick Brno, FBŠ Plzeň a Troopers. Držíme palce!

Mladší žáci A

Loňské umístění: 17.-32. z 56

Jedni z největších aspirantů na placku z jihomoravské metropole mají na loňský ročník smíšené vzpomínky. Po základní skupině odehrané stylem válec – těsná prohra – válec – těsná prohra přišlo osmifinále a odveta s lotyšským Rubene, které krásný zápas nakonec vyhrálo v prodloužení. Malí Panteři nicméně letos budou rozhodně patřit k favoritům turnaje – pravidelná vítězství v prvním koši ligových zápasů vyšperkovali zlatým umístěním na prestižním turnaji Gothia Innebandy Cup. Nejprve však musí zvládnout základní skupinu E, v níž se utkají se Spartou PrahaMilevskem, Sokolem Brno a podobně jako elévové také s Troopers. Hodně štěstí!

Mladší žáci B

Loňské umístění:

Brněnská premiéra pro úspěšnou rezervu Mladších žáků! Ti kromě povedené ligové jízdy zaujali podobně jako jejich áčkoví kolegové také ve Švédsku, kde i přes pozici papírového outsidera dokázali dojít až do čtvrtfinále. Jak si povedou v konkurenci dalších 64 týmů z celé republiky? Ve skupině F poměří síly se Spartou PrahaOlomoucí, rezervou Sokolu Brno a slovenským Tsunami Záhorská Bystrica! Ať se premiéra podaří!

Mladší žáci C

Loňské umístění:

Podobně jako pro první rezervu je „Céčko“ také brněnským kolotočem políbeno poprvé. Tým složený výhradně z kluků, jenž příští sezonu budou válet v Áčku Mladších, doplňuje trojici nejpočetnější panteří kategorie a i pro trenéry je zatím záhadou, jak si čerstvě sestavený výběr v Brně povede. Nalosován byl do skupiny G, společně s FBC Ostrava, Falcony, Židenicemi, zvířecí derby si pak vyzkouší proti Panterům Otrokovice. Tak ať je nejen tenhle souboj vítězný!

Starší žáci A

Loňské umístění: 9-16. z 56

Strži vloni atakovali medailové umístění, postupně se probili přes tři soupeře ve vyřazovací fázi, než jim stopku vystavili dobře bránící Gulliveři. Minimálně do podobných míst by se Panteři jistě podívali i letos, jejich cesta však začne základní skupinou C, kde sehrají zápasy se Sokolem HusoviceHattrickem Brno, Florbalovou školou PlzeňMaskantje. Držíme pěsti!

Starší žáci B

Loňské umístění: 33-56. z 56

Rezerva Starších jede do Brna podruhé, přičemž stále čeká na první vítězství. Vloni příliš velkou stopu i vinou náročné skupiny nezanechala a z turnaje se poroučela jako první, když jí nemilosrdný los postavil do prvního kola play-off kolegy z A-týmu. Dvouciferný výsledek už se tentokrát nebude opakovat, obzvlášť důležité to bude ve skupině D, kde už číhají na příležitost Gepardi HelceletkyAkademik ChebJeMoBu a nějaký ten bodík bude chtít urvat i Frenštát p.R.. Ať se daří lépe než před rokem!

Dorostenci A

Loňské umístění: 5-8. z 36

Na místo činu se vrací i nejúspěšnější výběr Panthers loňského turnaje. Dorostenci minulý rok prošli bez porážky až do čtvrtfinále, kde dlouho proti Spartě drželi nadějné vedení, o nějž nicméně v závěru přišli a nakonec ztratili šance na medaile až v samostatných nájezdech. Nejvyšší ambice mají Panteři i letos, nejprve ale budou muset zvládnout skupinu D, ve které se společně s nimi představí také Bulldogs Brno, Florbal Židenice, P.E.M.A. Opava, trojici soupeřů z Moravy pak doplňuje jihočeská Södra Böhmen. Hodně štěstí!

Dorostenci B

Loňské umístění:

Při své premiéře si rezerva dorostu jako jediná užije ve skupině hned 5 zápasů. Třetí nejtrestanější tým své ligové soutěže má před sebou hodně těžký los – ve skupině J narazí na FBC LiberecHattrick BrnoHornets BrnoChomutov a i zde proběhne panteří derby, neboť stejně jako u Mladších C figurují společně s Pražany ve skupině také Panthers Otrokovice. Ať se premiéra vydaří!

Juniorky

Loňské umístění:

Něžné pohlaví má v desetičlenné výpravě zastoupení pouze v jedné kategorii, je to však zastoupení dvojité! Do Brna se nakonec podívá jak „Áčko“, tedy #princezny, jež budou příští sezonu bojovat v nejvyšší lize, tak „Béčko“, složené z hráček, které letos odehrály soutěž o jedno patro nižší. Pro obě skupiny se jedná o premiérovou účast, Áčko si ve skupině B zahraje s Vítkovcemi, Rokycany a Black Devils, Béčko vyzve Tatran, Jihlavu a IBK Gatorade. Přejeme mnoho úspěchů!

Podrobné informace k celé akci naleznete v sekci Brno Open Game 2019, detailní rozpis všech utkání pak na oficiálním webu turnaje.