Studená sprcha z Kralupy Open

V sobotu vyrazila již tradičně rezerva juniorů na turnaj Kralupy Open.

Nabouchaná sestava čítající nejlepší rezervní hráče, posily z Áčka i tajnou mega hvězdu, si již před odjezdem stanovila jasný cíl, a to odvézt si placku a nejlépe tu zlatou!

První zápas ve skupině nás čekal tým složený z hráčů KB ligy. Čekali jsme že, se bude jednat o ten nejtěžší zápas, který nám skupina dokáže nabídnout. Po celkem vyrovnaném výkonu jsme si odnesli bod a vidinu finále…

Jako druhý soupeř nám měl být domácí tým Kralup. S myšlenkou “Uhráli jsme plichtu s klukama z KBéčka, teď porazíme kohokoliv…” jsme vstoupili do utkání.

A to byl jedním slovem propadák.

Prohra – 1:4, pro nás byla téměř devastující. Už po druhém zápase to vypadalo, že se nám zavřela vrátka k postupu.

Ovšem Kralupy dokázali znovu překvapit a porazili tým Rybiček, se kterými jsme se měli, v souboji na skóre, poprat o druhé místo zajišťující postup.

No jeden by řekl, že když dostaneme druhou šanci, tak ji musíme využít. Ale jak praví česká lidová moudrost “Druhá šance neznamená nic, pokud ses nenaučil něco ze své první chyby.”

V zápase, ve kterém nám šlo o všechno jsme naprosto selhali. Z dvaceti minutového zápasu jsme si byli schopni odnést 14 trestných minut, prohru 3:5 a tím jsme doslova zahodili možnost postoupit.

Poslední zápas, ve kterém o nic nešlo jsme zvítězili 3:2.

Turnaj byl z naší strany totální propadák!

Děkujeme všem rodičům a omlouváme se, že museli shlédnout takto tristní výkony!

Autor: Jan Sysel