Panthers Night 2019 je za námi

Když jsme připravovali druhý ročník této společenské akce, která symbolicky uzavírá končící sezonu a stejně tak symbolicky zahajuje tu další, protože tenhle kolotoč nikdy nekončí, byli jsme trochu nervózní z toho, jestli se to povede a jestli to nebude moc velká párty v krátkém čase.

Role moderátora se stejně jako při loňských oslavách jubilea ujal Honza Kovařík

A tyto úvahy, ač byly jakkoliv silné, se začaly s plnícím se sálem rozpouštět, do kterého nakonec dorazilo přes dvě stovky Panterů, Paterek a jejich rodinných příslušníků. Každopádně naši členové nám rádi vrací to, jak je s oblibou i my napínám do poslední chvíle, jak něco bude, že se nám to rozhodli vrátit a ignorovali předprodej lístků, abychom museli vytvářet nouzové plány, co s nesnědenými chlebíčky.

Slavnostní vyhlašování hráčů a hráček roku začalo tradičně od těch nejmenších

Podle zkušeností z loňska a zpětné vazby od účastníků jsem program a zázemí ještě trochu vylepšili a tak byli snad všichni spokojeni. Ve třech blocích byli vyhlášeni a oceněni hráči a hráčky titulem Hráč a Hráčka roku, což trenérská anketa, kde se snaží vypíchnout jednoho konkrétního jedince, který byl něčím výrazný a v nejedné kategorii to nebylo úplně lehké, ale i přesto jsme se do tohoto nelehkého úkolu opakovaně pustili. Níže pro úplnost přehled oceněných:

Elévové: Vojtěch Hladík a Adam Vitkaj
Elévky: Kamila Prokůpková
Mladší žáci: Matyáš Borek a Matěj Merkner
Mladší žákyně: Julie Čapková
Starší žáci: Jaroslav Petrák a Jan Berka
Starší žákyně: Monika Rožumbergová
Dorostenci: Zdeněk Prokůpek a Dominik Moravec
Dorostenky: Adéla Vlčková
Junioři: Karel Petrák
Juniorky: Eliška Egerová
Muži: David Kolář
Ženy: Lucie Florianová

Kromě jiného byl i čas a příležitost neformálně poděkovat všem, co přikládají ruku k našemu společnému dílu – ať je to každodenní pinožení, které není vidět nebo je to jednorázový projekt a práce na něm.

Na pódiu se vystřídali kromě zvolených hráčů a hráček i hlavní manažeři a buditelé

Doprovodný program jsme letos rozšířili o často zmiňovanou tombolu, která pro nás byla trochu neznámou, ale díky obětavé pomoci některých rodičů se to nejenom zvládlo dobře a včas, ale ještě navíc to dobře vypadalo; posuďte sami.

Věcné ceny v tombole. Vtipné, věcné, užitečné i symbolické, ale někdy i velmi cenné

K tanci zahrála naše oblíbená skupina CallStar s legendou Davidem Ghali za klávesami, DJ pultu se letos ujal Ondra Svoboda, bohužel grungeové těleso našeho předsedy Lora Palmer se letos z vážných osobních důvodů zpěváka muselo omluvit a tak se budeme těšit za rok… nebo tedy, uděláme to za rok zase? Vypadá to, že ano, ale ještě se Vás pro jistotou možná budeme ptát :-)

Díky všem, co přišli a užili si výjimečnou atmosféru a symbolicky oslavili florbalový Silvestr!

Fotogalerie, za kterou děkujeme našim fotografům: