Závěrečné turnajové boje Elévek

Elévky odehrály svůj poslední turnaj v Praze, tentokráte na skromné hale Sokolu Michle.

smartcapture

Čekala nás porce čtyř zápasů – v tom prvním jsme nastoupili proti Spartě a už po čtyřech vteřinách jsme vedli díky gólu Zdeňce. Rozhodně to nicméně nebylo jednoduché utkání – Sparta kousala, hra byla vyrovnaná a dlouho nám trvalo, než si vše sedlo a začali jsme o sobě mít přehled. Podržela nás nicméně Kamča v brance a i díky ní jsme oslavili první vítězství.

Druhý zápas proti SKV byl o poznání lepší. Soupeř nebyl tak nepříjemný a výborně hrající Panterky se tak vlastně ani moc nenadřely. Velký přínos mělo utkání hlavně pro druhou lajnu, jenž sbírala cenné zkušenosti do dalších bojů. Druhá výhra byla na světě.

Něco úplně jiného to bylo proti Olympu. Třetí sok dne na nás vlétl jako utržený vagon a vytrvale nám zatápěl u vlastní brány. Dřelo se od začátku do konce, hra létala ze strany na stranu, o něco šťastnější byl ale právě Olymp, jenž postupně odskočil až na několikabrankové manko. Co se dá dělat, zkrátka mu toho tam tentokrát napadalo více než nám.

Závěr turnaje a vlastně celé sezony patřil souboji s Florbalovou akademií z Dobrovic. Utkání bylo po celou dobu v naší režii, vyjma jedné slabé chvilky, kterou soupeř dokázal potrestat. I přesto jsme si nicméně došly pro cenné vítězství, které bylo pro některé elévky vůbec posledním v této kategorii, neboť se pro příští rok přesouvají do Mladších žákyň – přejeme mnoho štěstí!

Děkujeme rodičům za podporu a budeme se těšit na Panthers Night!

Panthers Praha – Sparta Praha :-)
Panthers Praha – TJ SKV :-)
Panthers Praha – Olymp Florbal :-(
Panthers Praha – FA MB Dobrovice :-)

Autor: Toli