Den a noc Elévů C

Poslední turnaj čekal na VŠE Elévy C, kteří po hrůzostrašném začátku nakonec dokázali v těžkém koši urvat alespoň jedno vítězství.

První zápas nicméně splňoval veškeré parametry noční můry. Nic se nám nedařilo, nechtělo se nám dělat zbytečné pohyby navíc a zadané pokyny jakoby byly jen cárem papíru. Bučis trestal každou naši chybu, do ničeho nás nepouštěl a zaslouženě si odnesl tři body za drtivé vítězství.

Proti Říčanům už to bylo o něco lepší – sice jsme opět dostali ranec gólů, soupeř už to však neměl zdaleka tak jednoduché a přes zlepšený výkon bílých dresů se dostával mnohem více ztěžka, než jeho předchozí soupeř. I tak ale pořád často z naší strany chyběl důraz v soubojích a obsazování volných hráčů. V závěru se nám podařilo vstřelit alespoň dva čestné góly.

V posledním zápase sezony jsme museli odvracet sestup proti Olympu. Od začátku jako bychom byli úplně jiným týmem než dopoledne a tahali za o něco málo delší konec provazu. Konečně jsme plnili zadané jednoduché úkoly, které jsme potvrdili i vstřelenými brankami. O výsledku nakonec rozhodl začátek druhé půle, ve kterém se nám zbláznilo střelivo a během minuty jsme utekli do čtyřgólového náskoku, jenž jsme s drobnými obměnami drželi až do konce a vybojovali tak asi zasloužené páté místo.

Děkujeme rodičům za podporu a budeme se těšit na Panthers Night!

Panthers Praha C – Bučis Team :-(
Panthers Praha C – Slavia Praha :-(

Panthers Praha C – Olymp Florbal :-) (o 5. místo)

Autor: Paučis