Ženy C vezou tři výhry!

Předposlední turnaj čtvrté ligy žen se konal v sobotu 13.4. na domácím působišti v Radlicích v nafukovací hale, kde jsme hostili tým Vos, holky z Kolína a Tatran Střešovice. Tímto hned v úvodu děkujeme pořadatelům s jejich velkou pomocí při stavbě hřiště, vyplňování zápisu a ostatních organizačních záležitostech.

Druhá rezerva princezen opět odehrála velmi úspěšně tři zápasy se soupeřkami výše zmíněnými. Dalších devět bodů doma, tomu se říká jedním slovem paráda. Za získané body také vděčíme holkám z první rezervy princezen, a to Ivče Lamkové a Veve Krejčíkové. Nesmíme samozřejmě opomenout ani extraligovou brankářku Káju Červovou, kterou to očividně s námi baví.

První zápas jsme odstartovaly s nepřekonatelnými holkami z Kolína, které se nám opět podařilo porazit konečným výsledkem 5:3, ale bohužel to nestačilo, na to abychom je v tabulce zvládly překonat, i přes to že pro holky z Kolína už sezóna skončila. Od první poloviny zápasu to byl vyrovnaný souboj, na každé straně padl pouze jeden gól, nicméně druhá polovina přinesla více gólových zakončení, a to především z naší strany. Je nutné podotknout, že tento zápas jasně patřil Ivče, která vstřelila všech pět gólů tohoto zápasu. Klobouk dolů Ivčo! Potlesk si také zaslouží naše skvěle chytající brankářka Maruška, která si v zápase hodila hned dvě asistence, v dalších zápasech navýšila své kanadské bodování a ve všech zápasech nás taky jako vždy podržela.

Druhý zápas jsme odehrály s holkami z Vos. Dle našeho názoru byl zápas velmi kontrastní. Na jednu stranu nám přinesl potřebné body, ale bohužel nám vzal naší Káju Červovou, která si nepříjemně zranila pravé koleno a zbytek zápasu už nemohla kvůli zranění dohrát. V zápase si povrchově poranila koleno i Veve, ale nezastavilo jí to. Zápas byl až zbytečně tvrdý především v soubojích u mantinelu, je to velká škoda a značně to ovlivnilo naši hru. Nicméně všechny hráčky o to víc chtěly bojovat a soupeřkám to za naše zraněné duše vrátit výhrou v náš prospěch, což se nám povedlo za konečného stavu 10:6. První brankou utkání se může pyšnit naše obránkyně Léňa, která si vyhlídla levou spodní tyčku a skórovala. V zápase se blýskla povedeným hattrickem opět Ivča, kterou střídavě doplňovaly Verča a Veve přesnými střelami do sítě soupeřů. Brankami do utkání přispěly i hráčky Máca a Marťa krásnými střelami do horních rohů.

Poslední a zároveň atraktivní zápas patřil nám a ženám z Tatranu Střešovice. Utkání plné gólů, do kterého nám nastoupila na pomoc áčková posila Ivča Miklíková, která se blýskla třemi góly do branky soupeře. Nutno podotknout a vyzdvihnout úžasné bekhendové střely z čepele Ivči Lamkové, která v zápase vstřelila neuvěřitelných šest gólů. To se zřejmě líbilo Verče a hned jí doplnila o dalších pět branek. Samozřejmě nemohly zklamat ani ostatní hráčky jako Léňa a Máca, které se mohou každá pyšnit dvěma góly z půlky hřiště. V druhé půlce utkání, kdy jsme vedly 14:2 jsme se hecly, že dáme 20 gólu a ono nám to opravdu vyšlo a 20 branek jsme vstřelily. V poslední řadě tomu také pomohly hráčky Veve a Marťa. Konečný stav utkání byl tedy 20:4 pro Panterky.

Velké díky patří všem hráčkám, trenérské složce, pořadatelům, soupeřkám, ale také fanouškům, bez kterých by to nebylo ono. Jedna z hráček, aneb princezna na hřišti, tentokrát z pozice fanouška přišla s nápadem na nový klubový dres, viz fotka Elišky. Co vy na to?

V neposlední řadě přejeme všem zraněným hráčkám brzké uzdravení!

Autor: Martina Mrkusová